yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

12 + 2 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
ydusozluk ydusozluk ydusozluk
 • nefes vatan sagolsun

  nefes nefese izlenebilecek bir levent semerci filmidir...ülkemizin bu açılım günlerinde,çoğu insan tarafından milliyetçilik duygularının sömürülmesi olarak görülün filmin çalışmaları 2 yıl önce başlandığından böyle bir düşünceyi kafamızdan atmalı ve bu şekilde izlemeliyiz...29 ekim gecesi ankamall afm sinemalarında tıka basa bir salonda,eminim herkesle aynı duyguları paylaşarak izlediğim,bir kez daha türk olmaktan,bu topraklarda yaşamaktan gurur duyduğum,izlenmesi gereken film...
  nefes gerçekleri doğal bir gözle sergileyen bir sinema yapıtı.günümüzde hasas konuların konusulduğu zamanda yayımlanması biraz eleştirilsede tam zamanında ortaya çıktı.başta genelkurmay başkanı ve muhalefetin 29 ekim mesajlarını bu film üzerinden vermeside ortamın ne kadar gergin olduğunu gösterdi.gidip izlenmesi gereken çarpıcı bir film.herkese iyi seyirler...
  gidip izlediğim eleştirmenlerin nasil oldu da 9 verdiğini merak ettiğim film. acimasiz eleştirilere maruz kalmasi muhtemel kişisel puanlamama göre de on üzerinden 5 bile alamayacak kadar yavan bir film. bir tarih işleniyorsa o tarihten gerçekler kullaniliyorsa hadi izleyici mutlu ayrilsin diye trallllaaa şeklinde uğurlanmaz. (u: bence)


  (bkz:olmamış)
  merak ettiğim ama sinemada izleme gafletinde bulunmadığım film. çünkü çok fazla bi' şey kaçıracağımı düşünmemekteyim. elime geçer geçmez izleyip, çılgın izlenimlerimi sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyorum canlar.
  son dönem türk sinemasının en iyi filmi.doğuda askerliğin ne kadar zor şartlar altında yapıldığını gözler önüne seriyor.