nil karaibrahimgil – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
g. magusa http://www.magusa.org/festival/

konserinde perukvari kızıl, uzun, ince tel saçları, değişik tip, parlak üst baş görüntüsü, mest eden kıvrak dans ve figürleri ile farklı boyut müzik yapısının anlaşılmazlığını, sahneden izleyenine & dinleyenine enerji saçtığı sesi ile hissettirmeyen (hissettirmemiş olan) fark; bir zamanların özgür kızı ama hala tek taşını kendisinin alabileceğine inanan fenomen; nil mavimtrağı, zeka fışkıran gözlerindeki mest; yağmur ertesi gökkuşağı renk cümbüş ütopisi; belki şarkılarında feminizme yanlamış ama bizden! vazgeç-e-meyen özgür kızı; ruhu yaşlanmayacakgillerin 76 doğumlu’su, hürriyet kelebek’ in çıtır elma şeker yazarı; boğaziçi üniversitesi uluslararası ılişkiler bölümü mezunu, reklam ve müzik piyasasının başarılı, bir o kadar renkli sima & yaratıcı bünyesi.

(bkz:platonik aşk)
sac ve makyajıyla dogal oldugunu vurgulamaya calışan ama kıyafetleriyle bunu adeta yalanlayan kaçılası çocuksu davranışları insanı bezdiren,çocuklara hitap eden şarkı sözlerinden ve davranışlarından zeka seviyesini belli eden,tv de cıkan klipleri sonucu beni yerimden kaldırıp kumandaya kadar yol almam esnasında içimden ne biliyosam saydıran şahıs
giyimi kuşamıyla olduğu kadar şarkılarıyla da garip davranışlar sergileyen psikolojik yardım alması gerektiğini düşündüğüm şarksıcı kızcağız lakin şarkılarındaki saçma sözlere ilkokulda okuyan çocukların bile güldüğü olmuştur
saçıylada olsun makyajıylada olsun gayet sevimli bulduğum özellikle kıyafetlerini çok begendiğim bi kız.ki ne ilkokula gidiorum ne ortaokula böyle isimlendirenlerin bi çoğununda aslında beğendiğini hatta dinlediğini düşünüyorum.sözleri mantıksız diyenlerede şunu tavsiye ediyorum mantığı yüzeysel olarak değerlendirmeyin!
müzikleri güzel ama saçma sapan söz yazıyor millet ona bayılıyor, kendisi biraz çatlak marjinal marjinal bir kişi. ayrı tutuyoruz onu gerçekten zaten boğaziçini hem kazanmış hem de 1.likle bitirmiş zaten böyle bir insanın normal olması beklenemez.
marjinal olacağım diye işin b.kunu çıkaran kız. ayrıca son konserlerinde taktığı peruk mu artık her neyse kendisini fahişe gibi göstermektedir. yapacak bir şey kalmadı herhalde gittikçe saçmalıyor.