yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

9 + 13 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
ydusozluk ydusozluk ydusozluk
 • okuldaki konser

  bu konserde konuşulması gereken tek kişi teomandır.ydu'nun bahar şenlikleri yerine yaptığı bu konsere teomanın gelmesi,üniversite ve öğrenciler adına büyük bir olay,gurur ve mutluluk kaynağıdır.teomanda bu büyüklüğünü göstermiştir.


  teoman türkiyenin modern yüzüdür.bu ülkenin müzik adına modernleşmesinde büyük bir rol oynamış,büyük bir cesaretle türkiyede rock müziğin ve özgür tarzın gelişmesinde önemli ve ilk müzisyen,sanatçıdır.bu akımı teoman başlatmıştır,öncüsü teomandır.geliştirende odur,bu işi yapmaya meyilli arkadaşlara cesaret vermiştir.eleştirilere kulak asmamayı ve aldırmamayı öğretmiştir,kendi yapısıyla.zaten kendiside,bilginliği ve medeni kişiliğiyle kimseye kulak asmaz,umursamaz.


  dün gece herkes,teoman için geldi.müziğini beğenmediği iddia eden ve gurur yapan kişiler,o müziği dinlemem diyen kişiler yani beğenen ve beğenmeyen herkes ordaydı.ama bir gerçek vardı ki,teomanı sevmeyen ve beğenmeyen kimse yok.içinden herkes beğendiğini itiraf etti kendine.çünkü şarkılardaki sözler,insanların ortak duygularını ve yaşananlara hitap ediyor.


  teoman,sahneye çıkmadan olağanüstü hava,üzerimizde heyecan yarattı.bu durum bir hafta öncesinden afişlerde teoman adını gördüğümüzden beri başladı aslında.


  teoman,sahneye çıkmadan biraz önce,ışıkların kapanması,otantik bir hava yaratılması,müzisyenlerin sahneye çıkması ve gitaristin solo atması,ardından bana göre başka boyuttan gelmiş teomanın sahneye çıkması gerçektende her zaman yaşanılmayacak bir durum.


  teoman,kişiliğiyle,tipiyle,eserleri,şarkıları,sanatçılığıyla,yaratıcılığyla en özel kişilerden.başka boyuttan dünyaya gelerek bizlere hizmet ediyor.


  olağanüstü,sıradışı,özel ve seçilmiş biri teoman.bunu yakından gördüğünüzde,sesini duyduğunuzda,onun adıyla oluşan ortamın havasıyla ve size verdiği duygularla bunu en açık biçimde hissediyorsunuz.


  tekrar ve teşekkürler teoman seninde dediğin gibi....