okulumuzdaki gothic kizlar – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
okulumuzda cakmalarından bolca bulunmaktadır.bu tipler genelde dısarda öyle davranırlarken yalnız kaldıklarında ferdi tayfur gibi ağlamaya baslarlar.sekilden sekile girerek dikkat cekmeye calısırlar.hele bir de bunların grupca gezenleri vardır ki neşeme neşe katarlar.her eve lazımdır bir tane ki,aile bireylerini sürekli güldürerek evdeki negatif enerjiyi alsınlar.bu yazıyı okuyunca bolca kötüleyerek benden nefret edeceklerdir.ama yok okuyamazlar.cünkü onlar gotikdirler.böle yerlerde işleri olmaz.
götik kızlar çok maldır.ama kendi ütopyalarında muhakkak bilmem nerenin arkasındaki dağlarda yaşayan gothika kavminin en popüler totikleri olabilirler.ydu de sizin alternatifiniz tek ortam belli.onun için etrafınıza mal gibi bakmayın güler yüzlü olun sonra ben seni hep görüyordum çok salaktın ama aslında hiç öyle değilmişsin demeyin çünkü 'asıl'dediğiniz zaten sizin totikler gibi mibi değildir bunu hatırlatırlar yavrum size ok?
gotik gotik nereye kadar . boyayın o saçları sarıya artık,ne kadar istediğinizi biliyorum ... evet evet ... serdar ortaç'ın tüm şarkılarını ezbere bildiğinizi de biliyorum ... amaaan 3 günlük dünya.(u: çotönk!)
gothic kavramını bilmeyen suserlerin her siyah makyajliyi gothic sanmasi böyle enstantene ba$lıkların açılmasına neden olur.
bir toplumun gelişmişliği o toplumdaki gothic'lerin sayısıyle doğru orantılıdır buarada bizim okulda gothic kızlar varsa nerdee bunlarr