old tunnel – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
cumartesi günleri giriş fiyatı 15 ytldir , içeride yüzde 60 ı su olan biranızı yudumlarken, herhafta aynı olan repartuarları ile gaylord francois i izleyebilir.. içeriden ingiliz bir anne kaldırıp limanda yahut kale arkasında çobeltilir.

(u: oha!)(u: unreal, olamazda zaten oeah)
an itibarı ile cuma geceleri giotin adlı grup sahne alacaktır. efenim bunlar kıbrıslıdır ve türkçe rock yaparlar. muhteşem ekipmanlara sahip olmalarına karşın çok da iyi sound alamazlar. cuma yerine c.tesi gitmenizi tavsiye ederim.(u: bunlar için 10 ytl vermeye değmez)
herkesin rock kızları tarz olur guzel olur diye gitmeye calıstıgı iceride 50 kisiden 48 erkek 2 si kız onlarında basında 20 erkek olan yuksek gurultulu karanlık olan genelde bira icilen yer ...
tr deki rock mekanlarına benzeyen ama icerik olan gelen kesimin etrafa anlamsız baktıgı olayı kavrayamadıgı cogu zaman rock tan sogudugu guzel ama kendini ifade edmeyen bi yer ...
cuma günleri bi blues grubunun sahne aldığı cumartesi ise sancılı inek denilen ve eski ismi giyotin olan grubun sahne aldığı girnede anibal restorantın altındaki güzide mekan!..

(bkz:serkancan)

irtibat numarası : 0533 876 58 93