onder sav – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
chp genel sekreteridir. recep tayyip erdoğan için küçük beyni almaz gibi bi ifade kullanmış, karşılığında da bekir bozdağ tarafından şöle bişe bulmuştur:

chp, kendi iç çürümesini, iç çatışmasını, beyin ölümünü başkalarına hakaret ederek, başkalarına iftira ederek, toplumu gererek, milletimizin ortak kabulü ve cumhuriyetimizin tartışılamaz değeri ve niteliği olan laikliği kendi tekelinde göstererek aşamaz. chp genel sekreteri sayın sav'ın, beyninin özgül ağırlığını bilmiyorum. ancak, büyük beyinleri kavrayacak bir özgül ağırlığa sahip olmadığı üslubundan anlaşılmaktadır. kötü sözler, muhataplarını değil, sahiplerini vurur. milletimiz, olanı biteni görmekte, vakti gelince de vicdan terazisini tartıp, kararını vermektedir. chp'nin kimi yöneticilerinindüştüğü bu seviyeyive seviye sorununu da en iyi şekilde değerlendirecektir
çokda sevmediğimiz chp genel sekreteridir.chpyi babasının malı zannetmektedir deniz baykal kişisiyle.ama rteye verdiği ayarda,yüzyılın ayarıdır.tabi daha sonrasında,kendiside almıştır ayarı ama,çokda önemli değildir onun için.çünkü bir ideolojiyi savunmak yerine,sözle muhalefet cevrelerinde dolaşmaktadır.