yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

8 + 12 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
ydusozluk ydusozluk ydusozluk
 • orgazm sonrasinda sigara yakmak

  muhteşem bi zevk sözlerle anlatılması çok zor bi duygu bu bazen sırf orgazm sonrası sigarası için ilişkiye girme isteği uyandıran hayatın tadlarından biri


  edit.mafia adlı oyunda bile kadınla ilişkiye giren adam ilişki sonrasında sigara yakıoo gördüğümde pes demiştim


  (bkz:yemek üstü sigarası)
  amerikalilarin bize filmlerle ogrettigi, bize kattigi birseydir.. halbuki musluman turkler'de yapilmasi gereken sey kalkip bi gusul abdesti almaktir.. bunlar hep carpilmisligin, carpitilmisligin ornegidir.. yine amerikan sinemasinin baska bir sektorunde(u: orgazmin bol oldugu)(u: hakikaten pislik birisiyim yahu) hic bir sahnede sigara gorememekteyiz.. bu da insanin aklinda soru isaretlerinin olusmasina sebep olmaktadir.. ama o içilen sigara, bir paketteki 20 sigara içerisindeki en şanslısıdır..
  ilk çekilen duman sonrası bünyede yayılan serotonin ayrı bi keyif katıyor atraksiyona ilk nefes derin alınıp duruma göre partnere doğru yada başka bi yöne doğru üflenip ardındanda şu replikler söylendiğinde (bkz:seni alacam),(bkz:pişman mısın?) post ejaculation syndrome sonrası olaya hakim olduğunuzu ve formunuzdan birşey kaybetmediğinizi gösterir (u: denendi onaylandı) (u: boş tüyo vermem:p)