pippa bacca – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
gelinlikle çıktığı dünya barışı yolcuguluna istanbulda ölüm ile son vermek zorunda kalmiş olan italyan sanatçı(u: yazıklar olsun bize)
dünya barışı adına, bu konuya dikkat çekmek için bir yolculuğa başlamış, gelinlik giyip otostopla bir kaç ülkeyi gezmeyi amaçlamıştır.. bulgaristandan sonra ülkemize gelme gafletinde bulunmuş, gebze dolaylarında cesedi bulunmuştur..

gideceği ülkeleri önceden belirlemiş fakat sanırım o ülkeler hakkında hiç bir bilgi toplamamıştır kendisi.. turkiye sınırları içersinde, bir bayanın tek başına otostop çekmeye kalkması intiharın öteki adıdır.. hele de üzerinde gelinlik varsa.. bunu gözardı ederek ülkemize gelmiş ve beklenen son gerçekleşmiştir malesef..

ben asıl otopsi sonuçlarını merak ediyorum, kaç farklı kişi kaç kez tecavuz etti acaba..

bu hayvanlığı yapan kişiler asla bulunamayacak bulunsalar bile 3 5 yıl yatıp çıkacaklar.. ve biz ömrümüzün kalan kısmında ortalama olarak haftada en az 1 kez tecavuz ve cinayete kurban giden bir kadın haberi okuyacağız..

(bkz:bunu yapan insan olamaz)

(bkz:insanın insanlığından utandığı anlar)
akla mantıga hızmet etmeyen bı nedenden dolayı gezmeye cıkmıs ve turkıyede guzıde yerlerımızden bırınde olu bulunmus bır ıtalyan santcıdır
dış mihrakların oyunu sonucu türkiyenin imajına zarar vermek için,sınırlarımız içinde öldürülmüş gavur sanatcı.yoksa biz hepimiz barışçıyızdır.

edit: acaba ironi anlaşılmadıda mı eksilendi ?
ölmüş olmasının soğuk gerçekliği bir yana atılmaya çalışılan, tecavüz gibi bir insanlıkdışı bir suça kurban gidişi tartışmasıyla öldürülmüş olduğu gerçeğinin örtbas edilmeye uğraşılması insanlığımı bir kez daha sorgulatmıştır bana. kendimden utanmamı sağlamış insandır.
otostop macerasını ilk öğrendiğimde türkiyeden çıkmaz dediğim sanatçıdır. tahminim doğru çıktı türkiyede otostop çekilmez tezim doğrulandı ne diyelim allah rahmet eylesin...
barış için çıktığı yolda öldürülen kadın sanatçı. suçun failleri yargılanmaktadır. umarım hapishanede birileri bunlarla otostopçuluk oynarda hakettiklerini bulurlar.

geçenlerde duruşması vardı. bazı insan hakları dernekleri davaya müdahil olarak katılmak istemişse de reddedilmiştir.
sanat dünyasında pippa bacca olarak tanınan, gisepina pasqalino de morineo'nun katili murat karakaş´ın, tutuklu bulunduğu cezaevinde korku nöbetleri geçirdiği ve sürekli olarak "Çok utanıyorum. Öldürülmekten korkuyorum" diyerek ağladığı öğrenildi diyor milliyet gazetesi.

katilini hapisde öldürmek yerine uzun süre çok amaçlı olarak kullanmalılar bence.