powerpoint – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
en son ortaokulda bilgisayar dersinde zorunlu olarak kullandığım, bir çok yerde kullanılan, word, excel, powerpoint üçlüsünün en renkli kişiliği..
1.sınıfta zorunlu alınan bilgisayara giriş dersinin müfredatının ikinci döneminde olup ilk dönem sunum için ona buna bana power point yapsana die yalvardığım hededir (u: nie daha önce öğretmiyosunuz kardeşim şunu çoluk çocuğa maskara ediyosunuz zor bişeymiş gibi )
microsoft office'in mükemmel üçlüsünden görsel olanı...

son versiyonda hatalar çok olsada ve bilgisayarı kassada kullanımı çocuk oyuncağı olmuş ve görselliği geliştirilmiş presentation hedesi. (u: belki hatalar giderilmişir.)
özürlüsü olduğum program. şöyle afilli sunumlar yapmak istiyorum herkes gibi olmuyor. yok kısa ve öz yazıcaksın, yok bir slide'da 5 satırdan fazla yazı olmayacak, yazıları ortalıcaksın, alakalı, alakasız görseller ekliceksin sunumuna, adım adım incek yazılar falan. pek çok özelliği vardır ama kullanması zordur, bizim okulda(u: en azından bizim bölümde) hocaların ya da öğrencilerin pek kullanmadığı ve yavrucakları mezun etmeden önce öğretilmesini gereken şeydir.