yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

10 + 6 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
ydusozluk ydusozluk ydusozluk
 • rus kizlarini guzel bulmayan turk erkegi

  yurdumuzda benim de dahil olduğum rus hatun hayranlığı vardır nasıl olmasın ki renkli gözler,sarı kızıl tonlarda saçlar 90-60-90 ölçüler,uzun boy daha ne olacak ki neyse işte yurdumun yakın bir oranda hayranlık duyduğundan bu yaratıkları beğenmeyenlere de iyi gözle bakılmaz hatta doktora gitmesi önerilmelidir ilk adres göz doktorudur.


  bu tipte bulunan erkekleri tebrik etmek gerekiyor.genel anlamda rus kızları tabiki güzelide vardır çirkinide ancak ülkemizdeki erkeklerin onların güzellikleriyle pek ilgilendiklerini düşünmediğim gibi,onlara mal muamelesi yaptıklarıda ortadadır.belki bunu iş olarak yapanlar vardır ancak genel anlamda kurunun yanında yaşında yanması olmamalıdır.


  rus kızlarından kasıt renkli gözler,sarı kızıl tonlarda saçlar 90-60-90 ölçüler,uzun boy ise(u: ki rus kızlarının da türk kızları gibi taş çatlasın si güzel) bu özelliklerin en az ini sağlayan bir cok türk(u: göçmen) kızı da mevcuttur..bu kızların güzelliğini görebilen erkeklerdir mevzubahis kesim.ha biçoğu bunu yapabilir mi yapamaz,işin kolayına kaçar rusyada nasılsa cok daha fazla sarışın var..türk rus şeklinde değil güzel çirkin şeklinde kategorilendirmek gerektiği kanısındayım..


  (bkz:rus kızlarını güzel bulmayan türk kızı)


  (bkz:güzel kız görünce onunla öpüşmek isteyen türk kızı)
  kapasitelerini aştığı gerekçesiyle boku kızlara atma çabasında bulunma durumu. bu tepki çaresizliğin reflexif olarak atağa geçmesinden kaynaklıdır. gözleri dönen erkek , kıyafetini çıkartmadan götürebilme potansiyeli ramen o meleği beğenmez.