sabih kandoglu – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
yazıyorum yazıyorum kabul etmiyor bi sayfa yazdım yine kabul atmedi adamın lafının geçtiği yerde illaki bi püzür oluyor soyadındada püzür olmuş kanadoğlu olicek.hukuku kendi istediği gibi kullanabilenbiri hayranım doğrusu aponun fikirlerini tasvip etse onuda içerden çıkarırdı kanımca bakalım bunu kabul edecekmi
367 nin mucididir,

gelecekte kişi tarafından teklif etmesi öngörülen bazı maddeler;

1)bir yıl 365 gün yerine 367 gün olsun da yıllarımız anayasaya uygun olsun

2)tam açı 360 yerine 367 derece olsun.

3)dünya üzerindeki meridyenler toplamı 360 yerine 367 olsun

vb.
doğrusu sabih kanadoğlu dur. kendisi 2001'de ahmet necdet sezer tarafından yargıtay cumhuriyet başsavcılığı na seçilmiş ve 2003'te yaş sınırıyla emekliye ayrılmış şuan yargıtay onursal başsavcısı dır. (u: kaynak vikipedi)

anayasa yı yiyip yutmuş; dolayısıyla da anayasa nın açıklarını, çıkmazlarını ya da açmazlarını çok iyi bilen bir insandır. bu yüzden kulp takılmaması gerekir bu tonton amcama. zira ne derse de çıkıyordur, müneccim midir nedir. ayrıca sadece kapatmak istediği partilerle tanınıyordur nedense, başka bir bok yapmamış mıdır amcam. yapmıştır elbet, merak edip araştırmak lazımdır. kimdir necidir bu adam diye. kendisinden nefret etmeden ve kendisine kulp takmadan önce. dir dir vs.dir.
dalga dalga ergenekon operasyonu kapsamında telefonlarının teknik takibe alınmış olduğunu öğrendiğimiz, evi aranılan fakat gözaltına alınmayan hukuk adamı. ayağını denk al mı denilmiştir ne amaçlıdır anlamadım.