yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

5 + 20 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
ydusozluk ydusozluk ydusozluk
 • sac gerdan boyun gorunce zivanadan cikan erkek

  en asil duyguların insanıdır. saç, gerdan, boyun görmediği halde zıvanadan çıkmayı sürdürüyorsa gözlerine mil çekilmeli, yol hala daha devam ediyorsa eeeeh ne halin varsa gör denilesidir.
  sözlükte de varlığı hissedilen erkeklerdir. beni sözlüğe başımı bağlayıp entry girmeye sevketmiştir, mazallah görmeden de zıvanadan cıkabilir bu adamlar, bu devirde eşşeği sağlam kazığa bağlamak şarttır.
  saç, gerdan, boyun dışında başka şeyler görünce n'aptığını, n'apacağını ve ne hallere düşeceğini ya da bürüneceğini merak ettiğim erkek. ama mümkünse görmeyeyim. tamam merak ama o kadar da değil. o zıvanaüstü hisleri tasvir etmesi yeterli. dili güçlü müdür ki. umarım. evet. dili, kalemi güçlü olanı bizi aydınlatsın.
  çıkıyorlar anasını satayım. ışıl ışıl saçlı, gerdanı beyaz(u: esmerin en tatlı tonu, sarışının güzeli) pamuk gibi kaygan, öpülesi boyunlu kadınlar mı sizce daha tahrik edici yoksa başını örtmüş bir kadın mı? hee zıvanadan mı çıkıyorlar derseniz, herşey aşama aşama ilerler, pattadanak diye olan birşey yok zaten. boynu gören başka yeri merak eder, reklamlar gibi, birazını gören gerisini de öğrenmek ister. göstermemek lazım efendim, gösterin ama eşinize, o görsün, başkasına da bakmasın. valla ben karıma baktırmak istemezdim. kıskanç mı dersiniz gerici mi dersiniz, ne derseniz deyin(u: pek tın değil).
  hastadır, sapıktır. bunun başka bir nedeni yoktur, olamaz. ha bu erkeklerin neden hasta ya da sapık olduğu tartışılabilir. muhtemelen, örtünen kadınların yanında ve çevresinde yetişmiş, baskı altında büyümüş, beyni türlü fanteziler üretmiştir. abazanın önde gidenidir, evlense bile abaza kalacaktır, hatta acıyorum böyle manyaklarla evlenen, evlenecek kadınlara ben. ya da yokluktan hemcinsine yönelir, yönelecektir. öyle ya, erkek erkeğe birliktelikler kadının olmadığı yerlerde tavan yapar.