sadece kufur iceren entry – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
en komik ispitleme sebebi. yani biz milletçe kufru severiz efendiler, gunluk rutin hayatımızda da noktalama işaretleri yerine çeşitli özlü sözler sarfederiz. sözlük denen olayda gunluk konusmalarla bilgilendirme eglendirme şeysi olarak yayılmıştır yurdumuzda.. e o zaman bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu diye sorasım gelio benim. adamın biri bilmemenin içine s.çayım dedi diye o koskoca entry silinmemeli kanımca. uyarırısın duzeltirse duzeltir duzeltmezse de o kendi tercihidir.. neyi kanıtlamaya çalışıoruz aceba?
hiçbir entry sadece küfür içermez içinde başka bişeylerde vardır misal senin ... falan filan gibi görüldüğü üzere senin küfür değildir ama devamında işin içine bi cinsel organla yapılan işlem yada organdan cıkan sıvı yada organın kendisi geldiğinde yazarın entrysi patlatılır .patlayıncada olsun canın sağolsun denilir
wayy .mına koyim! boyle entryler de mi varmis? dedirten entryler... (u: muhahahaha) (u: sakin ol bebelere balon biz seni seviyoz..) (u: ben de seni seviyorum bebelere balon..) (u: of ismail off sen kocaman bir cilginsin)