sebnem ferah – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
türk rock müziğinde en iyi kadın vokal.tartışılmaz..genelde kadın şarkıları olmasına rağmen erkek kadın herkese hitap eden sözler.hayatımda şarkılarını dinlemekten asla sıkılmayacağım tek sanatçı.hissederek yasdığı sözleri bi okadar da hissederek söyleyen ve kuşkusuz bizlerede hissettiren..bu kadını çok seviorum!!
yıllardır çizgisini bozmadan - şımarmadan sadece muzik yapan çok başarılı rock muzik sanatçısı..

rock'n coke un - bahar şenliklerinin - yaz konserlerinin vazgeçilmezi.. sahne şovlarıyla tum kalabalığı kontrolü altına alıp, eglencenin dibine vurdurtabilio.. allbumleri 1-2 şarkı hariç gayet guzeldiir.
fazla lafa bile gerek yok..hergün gereksiz bir ton insanın sanatçıyım diye çıktığı türçe müzik kategorisinin tartışmasız en büyük vokallerinden biri
bu kadar genellemeyi okuduktan sonra aylin aslım ve aslının hakkının yendiğini ciddi ciddi düsünmeye basladıgım asırı derecede kısa boylu sarkıcı.

ayrıca kral tv müzik ödüllerine giderken ayagında ki çivili ayakkabıları soran medya mensubu arkadaslara 'e rockcıyız olsun o kadar' seklinde cevap verip,beni ucuran ve kendinden sogutan kadın...

edit:makina veda performansı harikadır.