sevgilisine surekli sms atan insan tiplemesi – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
beni unutursa anında başkasını bulur.gibi komik bir paranoyadan beni unutmaması için, sabah akşam sms atarak varlığımı hatırlatmalıyım. gibi, ilkini aratmayacak derecede komik sonuçlar çıkarabilen insanın yapabileceği iştir. esasen, başkasına güvenmediği gibi kendine de güvenmeyerek, hem kendine hem de etrafına hayatı zindan edebilme potansiyelini bünyelerinde taşıyan bu insanlarla, zihin sağlığını korumak adına, ta en başından muhatap olmamak gerekir.
efendim bu tipteki insanlar genelde asosyal tiplerdir.masada arkadaşlarla sohbet edilir fakat bunların dünya umurlarında değildir ,kafalarını bile kaldırmazlar ,saatler ilerler kalkma vakti gelir ve hepbir ağızdan hadi kalkalım madeem dendiği an kendiliğinde kalkıp evine giden insan modeli.
gerçekten çok seven insan için içinden gelerek yapmak istediği olaydırki kesinlikle insanların normal davranışlarındandır...
uzak ilişki yaşamayan hatta uzakta uzun süreli bir ilişkisi bulunmayanların anlayamayacağı ve tipleme diyerek kendilerini avutacakları kişilerdir..(u: evet dedin bitti)(u: keyiften atılıyor bu mesajlar)(u: tovbe ya)(u: sms atanlara bakan abazan ekibi başlığı da benden size)(u: kızgın sımayl)

edit:ayrıca birinci başlık uludağ sözlükten benden yazar olmaz adlı yazara ait #392758 nolu eseridir..(u: istediğiniz kadar afırın ben yazacağım)
sevgiliniz kıbrıstaysa sizde türkiyedeyseniz turkcell hizmetlerinin sadece 5smsten sonra gece 12e kadar bedava olması büyük bir nimettir.zamanla 3. elim olsa da o mesajlara cevap verse isteği oluşur.bitmemesini dilemekteyim (u: en azından mezun olana kadar)hatta diğer gsm operatörlerindeki kampanyaları dikkatle takip edip içinde kktc bulunduran yurtdışı tarifelerine bakılır.en kötü ihtimal 5 ay ayrı kalıp sesini bile duyma ihtiyacı yoğun olduğu anlarda gelecek faturayı düşünmeden ararsınız (u: aşık olmayan bilmez)