yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

20 + 12 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
ydusozluk ydusozluk ydusozluk
  • soguk suyla dus almak

    vücudun hantallıktan kurtulup direnç kazanması için yapılan bir nevi mazoşistliktir. önce su ayaklara doğru tutulur ,soğuk hissedildikten sonra biraz tırsılsada yukarı asılan su fışkırtan dalganın altına ani bir atakla girilir. ilk başlarda titr tirirtitir gibi olsada alışıldıktan sonra zevk almaya başlanılmaktadır. bazende farkında olmadan soğuk suyun altında kalınılabilir. aşşağıdaki muslıktan akması beklenilen su biranda yukardan üstünüze doğru fışkırmaktadır imdaaaaatt diye bağırılmak istensede yapılacak tek şey hay kafamı zkeyim demektir..
    her sabah yapılmasını tavsıye ettıgım ama daha kendım yapamadıgım dus seklıdır.o kadar soguk suyun nasıl olupta beynı dondururken zıhnı actgını anlamak zordur ama genede ınsanı kendıne getırdıgı su katılmaz bı gercektır.
    şu sıcak günlerde vazgeçilmez yarimdir soğuk su ve cıplak bedenime her gün en az üç defa temas ettiririm.(u: erotik entry)
    ilk 10 saniyeden sonra insanı zorlamayan olay..en kolay olanı denizden çıktıktan hemen sonra olanıdır.en zor olanı ise kıbrıs yazında eve girer girmez olanı,zira coss diye bir ses duyulabilir akabinde..