sozluge yeni giren yazarin bir suru entry acmasi – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
çaylaklık döneminin uzun sürmesi nedeniyle beklemekten sıkılan yazarın bir anda kendini yazar bulması durumunda yapacağı ilk şey. yazar zaten bekleme dönemindeyken aklında bi sürü şey biriktirmiştir ve daha yazarlığının ilk gününde hepsini buraya aktarmaktadır.kişi muhtemelen

ulan bi yazar olayım şunu yazacığım, bunu yazacağım, şunu da yazacağım gibi bir şiar içindedir.

zamanla çiçeği burnunda yazarın entry açma sayısı gözle görülür bir şekilde azalacaktır. tabii bu da sözlüğümüze olumsuz yansıyacaktır muhtemelen, ancak biz heyecanı kaybetmemek gerek diye düşünüyoruz!

çalışın arkadaşlar çalışın...
arap yagı bol bulunca kıcına surermıs yaa bu da o hesap galıba.yazar sozluk bulunca bokunu cıkarmıs.halbukı gerek yok cunku zaten artık yazarsın ve onunde koskoca bı karıyer var.bıraz rahat olmak lazım canım.olee atlamamak lazım.
sözlükde yapılması gerekeni yapan yazarlardır .yazar sözlükde yazı yazandır,

copy paste yapan yazarlarda vardır ... onlarda yazdıklarını paylaşmaktadırlar ...sonuçta burdaki telif hakkı ajdara ait olsada(u: ki öyle bişe olamazda öle diyorlar) başka yerde yazdıklarıda kendinindir ....yazalım güzelleşelimdir
entrynin açılmayıp girildiğini bilmesi kısmen yeterli olacak olan yazarlardır..sözlüğe gelmeleri bile beni mutlu edecek yarattıkları haretketlilik sözlüğü canlandıracaktır..