subyancilik – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
insan oğlunun yapabileceği en adi eylemlerden bir tanesi lakin bunu yapan kişinin hemen pipisinin kesilip eline verilmesi gerektiği kanaatindeyim..ne istiyorsun lan el kadar çocuktan git akranlarınla takıl!!!
pedofilinin klinik tanımı şöyledir:eriskin bir kimsenin aynı ya da karsi cinsiyetteki cocuklari cinsel acidan cekici bulmasi ve onlara cinsel egilim duymasidir.

bu ceza kanunu anlamında da suç sayılmıştır. cinsel saldırıdan ayrı olarak düzenlenmiştir çocukların cinsel istismarı başlığı alyında.çünkü bazı orospuçocucukları küçüklere sarkıntılık yaptığında bunları kodeste daha fazla siksinler diye cezası ağırlaştırılmışıtıır.ceza kanununda 18 yaş altı çocuk diye nitelendirilir 15 18 yaş arası çocuklarla rızaya dayılıda olsa cinsel birleşme gerçekleşirse reşit olmayanla cinsel ilişki sucu işlenmiş olur çünkü 18 inde küçük birinin cinsel deneyimini bu yaşta yaşaması onun geleceği açısından çok önemlidir amma bazı amına koduumun çocukları bu yaşta kızları siker sonrada o kız artık önüne gelene verir hale gelir (bkz:ilk buluşmada öpüşen kız)