türkiyede büyük bir marka olma yolunda hızla ilerleyen çin japon ve tai restaurantı. girne mercure otelden sonra lefkoşada şube açarak lefkoşa halkına hizmet vermeye başlayan kaliteli restaurant. (u: deniz plaza karşısı lefkoşa)

http://www.sushico.com.tr
girne mercure oteldeki restorantını kapatıp lefkoşaya taşınan harika bir çin, japon ve thailand restorantıdır. lefkoşadaki tek uzak doğu mutfağı ünvanına sahip olan sushico ayni zamanda paket servisi de yapmaktadır. lezzetleri eşsizdir. özellikle kızarmış pekin ördeği ve tüm sushi çeşitleri şiddetle tavsiye edilir..
bu sabah başkentin en işlek caddesinde bulunan sushico restaurant'ta, kanal t'de gölgeler için iki bölümlük program çektiğimiz mekan..japon, Çin ve tayland mutfağının egzotik lezzetlerini bulabileceğiniz sushico'nun misafirperver sahibi ve personelini bizlere katlandıkları için yürekten kutlarız..
kapıdan girdiğiniz anda sizi güler yüzlü şirin mi şirin endonezyalı garson karşılar, masanızı gösterir, elinden geldiğince yarım ağız türkçesiyle tanrının bu cahil kullarına neyin ne olduğunu gösterir yardımcı olur. yemeğinizi yersiniz, kalkmadan çin çayını içersiniz ki harkulade birşeydir doyum olmaz! şahane bir gece geçirirsiniz üzerinizde gereksiz bir mutluluk.(u: masrafları düşünmezsek;))