sutliman – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
okulda ki en farklı gençlerden birisidir.tam bir üniversite öğrencisidir.lise yıllarında izlediği üniversite dizilerinden etkilenmiş oldugu gözlerden kacmamaktadır keza ordada öğrenciler dersi fazla sallamayıp onun yerine sokaklarda kaykayla gezebiliyorlardı.ayrıca bateri de çalan bu süper karizmatik arkadasımız okulda ki tek pembe conversenin sahibi olup,vanstanda vazgeçememektedir.japonlara düşkünlüğü acaba nedendr?

edit: yeni sene ev arkadasımdır.pardon yeni senede sadece kiraya ortak olmustur.zira gecen senelerde de ev arkadasım oldugu efsanesi ortalıkta dolasmaktadır...(u: swh)
maalesef okulun bitimine çok az kala tanıdııım ama çoooook sevdiiiim arkadaşımm.tatlı mı tatlı beni güldürmeyi başaran (!) kısa zamanda çok çabuk kaynaştığım (kuzenine benzediğim için) kaykaycı çocuk :) buarada bana hala bagetlerini vercek ama hala getirmedi.dipnot olsun buda:) umarım arkadaşlığımız daim olcak ileride mahkeme salonlarında karşılaşana dek :) buarada benim yaptığım espirileri neden bilmiyorum hiç sevmiyo:) yaza istanbulda görüşmek üzere.kurtuluşun yok mecbur seveceksin bu espirileri :)
kaç kişi kaldı onun gibi emin değilim.hani her b.ku sizden çalan abserver kişilikte gerzekler vardır ya.işte sutliman onlara hiç benzemez.orjinal insandır.sakın el şakası yapmayın ama çok rahatsız olur.
ıkiz kardeşim. grup arkadaşım. ıyi dost iyi insan. Age in davulcusu. yakında çıkarmayı planladığımız albüm için bütün yüreğini ortaya koyacağından şüphem yok...zira... zira....konusmamla dalga gecme....
sakin sessiz oturup dururken bir anda sesinin tonunu ayarlayamayan bir çingeneliğe de sahip kayseri asıllı istanbul kökenli ve harika davulcudur.
futboldan bir gram hazetmemesine karsı 4 mart 2008 sevilla fenerbahce maci sonrasında benden büyük fenerli yok dercesine sokaklarda marslar söyleyerek hatta beni bile bastıran çoskusuyla kutlamasını tamamlayıp,eve geldiği an yorgun düsüp yatan cok sevdiğim ev arkadasım.