tarifi mumkun olmayan duygular – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
tarifi mümkün olmayan duygu diye ifade edilen duyguların tamamı. *

hissediyorum ama bu hisleri anlatacak sözcükler yok, ya da bunları sözcüklere sıkıştırmaya dilim varmıyor anlamındaki hissiyat..
uzun süre işememenin ardından wöşh diye dumanı tüte tüte yapılan eylemin ardından yaşanılan haleti ruhiye.buna benzer bir duyguda aşktır
tarifi mümkün olmayan duygular ; anlamsız, beyninizde dolanan sülükler, hareketsiz ..ayak bileklerinize kadar inen beyaz bir sıvı, irin. tutku ile mide bulantısını aynı anda yaşamanız. sanki birileri çıplak ellerini bağırsaklarınızda gezdirir. ne yapmanız gerektiği, sizi neyin rahatlatacağı ile ilgili kesin, net bir fikriniz yoktur. olsada fark etmez. ok yayadan çıkmıştır bir kere. intihara kadar sürüklenebilirsiniz, tabi yeterince hassasanız.

ben bu tip durumlarda, kafamı soğuk suya sokar, zihnimin dinç kalmasını sağlarım. bu tip duyguları anlamak için çaba sarf etmez, düşünmemeye özen gösteririm. ne bileyim mümkün olduğunca yanımda birilerinin olmasına özen gösterir, kendime gelirim. tarifi mümkün olan duygular ile yer değiştirir rahatlarım. sizde öyle yapın. abartmadan ama. haddinizi aşmadan.
evlenmek...

trafik kazası...

mezuniyet..

Çok hoşlandığın kızında ondan hoşlanması..

yeni bişeyler ögrenmek yada başarmak ...

bogulmak...

paraşütle atlamak..

milli olmak...

oruç sonrası iftarda içilen ilk sigara...