teror saldirisini kinamak icin ydu de yapilan eylem – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
an itibari ile yurtlar önünde devam eden basınında yakından takip ettiği eylemdir,eyleme katılanların sayısı yaklaşık 200-300 kadardir.
aa keşke bende orda olsaydım dediğim eylemdir.nevruz kutlaması adı altında pkk bayrağı açanlarada kapak olur inş.
arkadaşlar bugün de (23.10.07) terör saldırısını kınamak üzere türkiye ve kktc de sessiz eylem yapılacaktır..herkes sıyah giyecektir..
yaw en iyi eylem toplu yürüyüşten çok bayraklı yürüyüş ki vakti zamanında bu ülke türk bayrağı asmayı yasaklamaya kalkmıştı en güzel tepki bence
özgür düşünmeyi eşcinsel ilişki yaşamaktan ibaret varsayıp,bu eylem meylem yeri değil üniversitemize yakışmıyor tepkisini verebilecek kadar dışlanmış bilinçleri dahi içinde barındıran bir okulda böyle bir tepki oluşması şahsım adına işte tam da üniversitede ne olması gerek sorusunu yanıtlayan duyarlı insanların varlığına kanıttır bu yürüyüş.
insan hayatına deger veren kendine *ben insanım* diyebilen her insan böyle eylemlere katılmalıdır.heleki bu terore karsı bir eylemse mutlak suretle katılmak gerekir.katılanlara helal olsun.umarız kimileri bundan bıseyler cıkartır ki daha vahim seylere gerek kalmasın.umarız bu da sebebi teror olan son eylem olur.
güvenlik görevlileri tarafından engellenmeyen eylemdir.zira güvenlik görevlileri sadece bölücü eylemleri ve bu eylemlerde bölücü örgütlerin bayrağını açmak isteyen veya bayrağın renklerinde(u: eminim tesadüftür)varil kullananları engellemektedirler.yaşasın türk bayrağı yaşasın pkk bayrağı açmaya çalışanları engelleyen ydü güvenlikleri.(bkz:kapak nedir)

(bkz:hangi durumlarda kapak olsun denir)