halkın henüz tam olarak olayın ciddiyetini kavrayamadığını düşünmemi sağlayan film . son yıllarda yok yok son 10 yıllarda(u: decade) çekilmiş en iyi 5 filmden biri . tavsiye edilmesi sonrası , "şuna söylerim indirir , benim bilgisayarımda boş yer yok" tarzında cevaplar duyan yazar şaşkınlıklarını saklayamamış olmakla beraber , gossip girl izleyen nesilden bir kez daha tiksinmiştir . gerekirse bilgisayarda yer açılır , gerekirse yeni bir harici harddisk ve hatta gerekirse yeni bir bilgisayar alınır .

(bkz:thick kevin)

(bkz:the letter)

(bkz:sunny afternoon)

(bkz:all day and all of the night)
notting hill, love actually ve bridget jones s diary gibi filmlerin yazar ve yönetmeni olan richard curtis'den son yılların en iyi filmi. oyuncular arasında, hastası olduğum philip seymour hoffman ve love actually'den hatırlayacağınız bill nighy var. ingiliz filmlerinin vazgeçilmezi emma thompson'a da küçücük bir rol vererek kendine aşık etmiştir. resmen aşık oldum ben bu filme, müzikler, oyuncular, samimiyet, kıyafetler..her şeyiyle harika bir komedi filmi. mutlaka izleyin. rock 'n' roll, baby!

to all our listeners, this is what i have to say - god bless you all. and as for you bastards in charge, don't dream it's over. years will come, years will go, and politicians will do fuck all to make the world a better place. but all over the world, young men and young women will always dream dreams and put those dreams into song. nothing important dies tonight, just a few ugly guys on a crappy ship. the only sadness tonight is that, in future years, there'll be so many fantastic songs that it will not be our privilege to play. but, believe you me, they will still be written, they will still be sung and they will be the wonder of the world.

not: malazlarkibrit'e bu filmi tanıttığı ve izlemeye teşvik ettiği için teşekkürü bir borç bilirim. her ne kadar gossip girl izleyen nesilden olsam da.(u: swh)
bu hafta cinema days etkinligi cercevesinde pirate radio ismiyle yayimlancak filmdir.

facebook ivent http://www.facebook.com/event.php?eid=154905497878558