yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

13 + 13 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
ydusozluk ydusozluk ydusozluk
 • trabzon

  karadenizin incisidir,nekadar katil manyak çıkarmış olsada ,bi kişinin boku tüm şehre sürülmemelidir. yeni bitirilen karadeniz sahil yolu ile ulaşımı iyice rahatlamıştır.


  akçaabatta köfte yenir , vakfıkebirden kamyon lastiği gibi ekmek alınır ardından boztepede çay içilir,çömlekçide yabancı turistlerle kültür aktarımı yaşanır.(u: rus romen kültürüne hakim olmaya çalışılır.) tüm karadenizde olduğu gibi burasıda yemyeşildir,dağlardan denizin manzarası seyredilirken ,yeşil ve mavinin insanın içine huzur verdiği güzel türküyemin güzel ilidir


  bu şehirde yaşayanların şivelerinde herhangi bir değişiklik yaşanmadığı için karşıdan gelen afetler yanınızdan geçerken , hapurtamı turalım ,deyip tüm afetleğini yerle bir edebilir.(u: öyle güzellikten böyle ses çıkarmı be abicim)
  adres sormayacağın sorsanda ulan bu adres bu kadar mı uzun anlatılır, 4 dk'lık yol sen 10 dk'da bitiremedin dedirten, beyin cerrahından çok estetik cerraha sahip, nereli olduğunu öğrenince kardeş sizin ora kaç km, ne kadar benzin yakar diye gözlerinin içi parlayan, işlerinden önce futbol aşkı ile dolu insanların bulunduğu karadeniz'in güzel bir ili.


  http://webnoloji.files.wordpress.com/2008/10/bordo-mavi.jpg
  herşeyden önce memleketim. fakat oraya gittiğimde çok gülerim. sebebi;


  1 tane apartmanda ziller apartmanın içindedir.


  mavi jeansin yanına bordo jeans dükkanı görmek mümkündür..


  kiralık ev ilanında şöyle yazar ''yabancıya kiralık ev????'' :=)


  bunun yanı sıra hiçbir terör yandaşı grubun hiçbi şekilde slogan atamayacağı yer.. atmaya kalkarsa faturasının ağır kesileceği bilinir. en ufak bi yanlış gördüklerinde bütün şehir tek yürek olabiliyor... kısacası eğlencede burda, ağırlıkta burda..