ttnet – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
dün gece bilip bilmeden bok attığım, sorunun adsl modemimden kaynaklandığının geç farkına vardığım, boşu boşuna makinama format çektiğim, kulaklarını çınlattığım yetkililerinden ve sülalelerinden özür dilediğim, en kısa zamanda gönüllerini almaya bir kutu çikolata ve bir buket çiçekle gideceğim isp.
dünyanın en yavaş ve pahalı internetini veren kurum.ilk ay 84 ytl adsl faturasıyla bütün gider dengemi(tabiki geliri de )sarsmıştır.türkiye de insanları nasıl kazıklayacaklarını çok iyi biliyorlar.herşey reklamlarda güzel,ama faturalarda öyle vergiler kesiliyorki.haram olsun!!
reklamında mazhar alanson ve eşini oynatmakla asrın hatasını yapan reklamlarının sağır kardeşlerimize de hitap etmesi açısından repliklerin oyuncuların tişörtünde yazdığı şirket
net4 paketiyle 2 senelik kampanyayla ilk 6 ay 9.99 tl ye nete girilebileceği yalanıyla bizi kandırmış internet sağlayıcısıdır. fatura 40.50 tl gelmiş. netten de birşey indirsem, uzun saatler başında dursam gam yemem. tabi hemen bu işe eğilip fatura neden bu kadar çok geldi diye kendileriyle en kısa zamanda görüşeceğim. bakalım ne yanıt alacağım, heyecanla bekliyorum.
zamanında her türlü kesintiyi yapan ve hiçbir avantajı olmadı halde çok paralar bayıldığım,şuanki aklımla asla kullanmayacağım internet sağlayıcısıdır kendileri.