turban cekme – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
yada kız arkasını döner ve yapılan hakarete ve insanlık dışı eyleme beklenmedik bir şekilde yumrukla karşılık verir.

2. şekil

ben türbanlı kılığına girer bu eylemi yapcak adam bana rastlar bende döner, kobramı çıkarır yüzüne tükürtürüm
başörtülü şahıs evrimini tamamlayamamış, zeka yaşı bile tanımlanamayan kurtlu fasulye tohumuna döner ve bakar ve sonra tekrar önüne döner

çünkü delidir, ne yapsa yeridir, çünkü kurtlu bir fasulye tohumudur, fasulye ağacı olamayacaktır, içindeki kurt zaten onu kemirip kemirip bitirecektir, bırak bitirsin

(bkz:protesto)

(bkz:taciz)
geeel geeel, yılın buluşuna geeeel, türbanı çeken kazanıyor, bir çekene bir bedava,

(u: öldür beni sözlük güldür beni sözlük)
edebsizliğin bu kadarı dedirten , insanı esfelesafilin derecesine düşüren fiildir,

bu tür aşağılık bir hareketi tanımlamak için sodom-gomore (u: bilenler anlar) den örnekleri incelemek gerekir
bir salak'ın yapabileceği , medyanın fiştiklemeleriyle içinde oluşan pisliği eğitim hakkı isteyen kızların başlarındaki örtüden çıkarma çabasıdır.

böye bi durumda soğuk kanlılığını kaybeden kişi öncelikle eşşeği magosaya doğru su bulması için gönderir , salak'ın başörtüsüne uzattığı kolu kopartılıp, girebilecek bi bölgesine sokulur. ardından da bayrakların olduğu bölgedeki fransız bayragının üstüne oturtulur . peki bu salak'a yapılması gereken bu mudur?hukuk devletinde, kişilere gerçekleştirilen saldırıların cezasını zor kullanma tekelini elinde bulundurandevletvereceği için elbette bu olmayacaktır.

böyle bi saldırıya saldırıyla cevap vermenin neticesi parmaklıklar ardında son bulacağı için hemen polis aranır ,kişiden şikayetçi olunduğu bildirilir. kişi savcılığa sevk edilir, soruşturma aşamasının tamamlanması ardında mahkemede cezası neyse verilecektir.
efenim böyle bi eylem gerçekleştirme gafletinde bulunabilecek kişiye halk çok güzel işkenceler uygulayabilir.mesela o bacımın türbanına el uzatan eli kesilerek parmakları teker teker malum bi organına sokulabilir.ve inanın bunu zevkle yapabilecek kişi olurum ben.ayrıca bu embesil kişiye zamanında bacımın örtüsüne el uzattıkları için savaş başlatıldığı anlatılabilir maraşta necip fazılın sözleriyle.ama bu embesil kişi onuda anlamayacaktır şüphesiz.ibreti alem için kazığa oturtmakta yaraşır aslında.

banada küfür ettirdiniz ya şurada,helal olsun size...
yapan kisiye yaptigi anda kafa cekme'yi istedigim eylemdir. sen mini eteklinin etegini cekiyormusun? yada biri gelip senin trendy tinky minky tarzi kiyafetlerini cekistiriyor mu? ben her vatandasi saygiya davet ediyorum. mini etek giyene kezap atanla basi ortulunun ortusunu ceken arasinda zihniyet farki yoktur..
eylem planlarını yazan yazarların..bunu gercek hayata gecirmekdekı cesaretlerını bana dusunduren topic dir...uygulamaya koyarsanız sozlukden duyurunuz lutfen...bızde bosyere esip gurlemedıgınızı gorelım...biz cokdan hazırız