yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

11 + 5 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
ydusozluk ydusozluk ydusozluk
 • turk hava yollari

  /
  2
  en son katıldığı star alliance isimli uçuş grubuyla kalitesini daha fazla hissettiren ve 2003 yılına göre bilet fiyatlarında güzel indirimler yapmış en az tek uçuşta da olsa uçlması gereken uçak firması.
  kıbrısa gelırken ve gıderken en rahat ettıgım hava yolu sırketı turkıyenın gururu.. hızmet anlayısında bır numaralı sırket
  aldığınız bilet üzerinde oynama yapmanıza izin vermeyen ve tarih değişikliği için biletinizi iptal etmenizi önerip size ödediğiniz paranın sadece vergi olan kısmını geri veren. devlet destekli uçkağıtçı hava yolu şirketi.
  zamanın behlinde gelişmesine tüm türk halkının kestiği kurban derileriyle katkıda bulunduğu halkın havayolu şirketi olmasına rağmen biletleri hep pahalı olan kurum...
  yolcularına hiçbir şekilde güvenmeyen milli hava yolu şirketimiz. neden güvenmiyor diye sormak gerekirse. thy müşterilerine kredi kartı ile bilet aldıklarında kartın kendilerine ait olup olmadığını göstermeleri için kendilerine tuzak hazırlar ve hava alanında kart ibrazı ister. thy müşterilerine anası babası dedesi ninesi telefon ile veya internet üzerinden online bilet alamaz, çünkü kredi kartı sahibi o kartı ibraz etmemiştir, ve torun yada çocuk kontuar işlemi sırasında göt gibi kalır.


  bir defa bilet alınmış ve kart ibraz etmiş olabilirsiniz, ancak bir dahaki sefer gene kart ibrazı istemektedir ve gene sizi uçağa almamak için uğraştırır. para alırken hiç bir sorun çıkartmayan milli hava yolu şirketimiz nedense uçağa binişler sırasında birden size o kartı çalmışsınızda kaçak yoldan uçağa binmek istiyormuşsunuz muamelesi yapar.


  bir başka benzer firma için (bkz:anadolu jet)(u: abi kardeş dayanışması bu olsa gerek)