yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

12 + 16 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
ydusozluk ydusozluk ydusozluk
 • uzun iliskiden sonra hemen sevgili yapan insan modeli

  tutunacak dalı olmayan insan modeli olma ihtimalinin yanı sıra uzun ilişkisine saygu sevgi beslememiş veya dürüst olamamiş kişidir. kişisel problemlerini hayatinin merkezine koyduğu bir sevgili ile unutmaya çalişan bu modeller genelde kaşar olarakta tanimlanabilmektedir.
  bo$lukta kalıp ne yapacağını bilmeyen insanın, çivi çiviyi söker felsefesini benimseyip uygulamaya geçtiği çoğu zaman büyük yanılgıyla sonuçlanan olay..
  şans eserimi yoksa büyük bir yeteneğe sahip olduğundanmıdır bilinmez sürekli çift olma eylemini gerçekleştirebilen kişilik.
  genelde erkekler yapar bunu. ayrılan taraf kız değilse, kızlar uzun ilişkilerden sonra zor yanaşıyor karşı cinse tekrar.


  bir ilişkiden çıkar çıkmaz yeni sevgili yapan kızın da uzun ilişkisi olmuyor zaten, çevremde gördüğüm bu.


  tabi bir de uzun ilişkilerle ilgili şöyle bir gerçek var, çoğu yaşanırken bitiyor zaten. miladını doldurup sadece alışkanlık, tembellik nedeniyle devam ediliyor, katlanılıyor birçok şeye.


  ilişki anca iki taraftan birinin hayatına yeni bir aşk girip, adamı ya da kadını hayata döndürmesiyle bitiyor. çok önce umudunuzu yitirdiğiniz, varlığını unuttuğunuz kalbiniz tekrar çarpmaya başlıyor. insan üç gün süreceğini bildiği yeni aşk için üç senelik sevgiliyi bırakabiliyor.


  yani çok da önyargılı yaklaşmayın böyle şeylere. iki insan aşık olup sevgili olduklarında, aşk iki tarafta aynı şekilde/aynı sürede devam etmeyebiliyor. sen daha çabuk çıkabiliyorsun işin içinden. bu durumda uzun bir ilişkinin sonunda küfredilebilir tabi arkandan.