yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

19 + 11 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
ydusozluk ydusozluk ydusozluk
 • vize final oncesindeki hafta

  hiç uykunuz olmadığı halde 2 saatlik bir uykuya dalmanız için 4-5 sayfa not okumanız yeterlidir.ders çalışmamak için bir çok bahane aranır (u: ve itinayla bulunur)evde internet varsa bu bahane sözlüğe entry girmek olabilir.dersten kaytaranlar için(bkz:dishy kartal 26)(u: yarın bana sınavda girdiğim entry sayısını sorcaklar sanki)
  hortlak gibi gezilen haftalardır durumu bilmeyen noldu sana diye şaşar kalır bişey yok canım vize final haftası alış hep böle oluyor denilir bir müddet sonra
  okulun başlamasının ardından 2 ay ın aslında ne kadar çabuk geçeceğine şahit olduğumuz mutsuzluğun ders çalışmakla olan doğru orantısını kavradığımız winston sponsorluğunda geçen, kavgalı, stresli, gergin dönem.(u: erkeklerinde özel günleri olur )
  sözlük coşar, şaha kalkar sanki hep bu hafta. bi' beyram, şenlik havası sarar gibi herbi' yanı. uykusuzlar, deliler, sınav haftası gerginliğinin nevropata dönüştürdüğü ya da ani mani ve depresyon belirtilerinin gözlemlendiği yazarlar başlıktan başlığa konar, oradan halaya kalkar, tozutup tozutup basar gider. böyle bi' karnaval havası olur sanki. belki bugün pazardır ya da o gün. belki de sadece bundandır, ben subuklanıyorumdur.
  özellikle burslu ve okul taksitlerini kıt kanaat ödeyen öğrenciler için büyük stres ve baskının oluştuğu zaman sürecidir..


  eğer,çok çalışmaya rağmen,kalırım şüphesiyle bir öğrenci yaşıyorsa,balataları sıyırma,çığrından çıkma,ipleri koparma,çivileri çıkartma olayı kendiliğinden başgöstermektedir...


  şakası yoktur....