aliağa 19. emek ve barış festivaki kapsamında bu gece binleri çosturan sanatçıdır.tabi ki bir entry ile volkan konak gibi bir sanatçıyı tanımlamaya calısmayacagım zaten ona bir entry yetmezde.ben bu geceki konserin ilginçliklerine sıralayacagımdır.

-volkan konak tan duyulacak her söz bir şiir misali insanın içini okşamaktadır.

-feriğim adlı şarkıda gözlerim nemlenmiş,bir ikide damla yaş düşmüştür.

-nazım hikmet şiirleri okuyan volkan konaka,akpli belediye baskanı tarafından soğuk ve ismi söylenmeden çiçek verilmesi terbiyesizceydi.

-meydanda ki atatürk anıtının,2 yıl önce ki (akp zamanına denk gelir bu) yenileştirilme çalışmaları sonucunda atatürkten baska her seye benzediği farkedilmiştir.(evet o meydana cok oldu gitmiyordum,bu gece farkettim)

-nazım hikmet şiirleri okunurken sahnede,bir grup akp sempatizanının ağza alınmayacak hakaretlerini duydum seyirciler arasında.(akp sempatizanı olduklarını nerden mi anladım?akpli belediye baskanı cıktığı zamanki davranıslarından)
rahmetli kazım koyuncunun abisi olarak bilinen trabzon maçkalı karadenizin en kaliteli şarkıcılarından biridir. fuat saka ile birleştiğinde tadından yenmez bir hal alır volkan konaknamı değer volkan abi konserlerine güzel kafayla çıkar ve konserine gelenlere boşa gelmediniz der gibi bir performans sergiler ve coşturmayı başarır. hemen hemen her şarkısının bir hikayesi vardır ve şarkıdan önce bu hikayeleri anlatır ya ağlatır konuklarını ya da duygu aleminde yolculuğa çıkartır karadenizin hırçın çocuğudur severiz sayarız dinleriz her zaman!!!!!