work and travel – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
lasvegasın ışıklarını uzaktan seyrederken bi çölün ortasındaki petrol ofisinde pompacılık yapmak... burda sadece work var..travel kayıp
50 bin tane work and travel şirketi bulunduğu,hepsininde akbabalar gibi saldırıp herkesi amerikaya yollmaya çalıştıkları durum.
artık son sınıf öğrencilerininde kullanabilecegi, amerikanın ucuz iş gücü elde etme çabasıdır...
nedir yani? adamlarin ulkesine gidiyorsun dillerini ogreniyorsun senin is gucunden faydalaniyorlar dusuk maasa yuksek mesailer yapiyorsun kazandigin buyuk kismini orda harciyorsun kapitalist somurunun bir parcasi oluyorsun sonra isleri bitince seni geri yolluyorlar sana da anca amerika gordum diyip sagda solda gezmek kaliyor. (u: biz sana amerika goremezsin demedik) (u: biz sana kendini somurtmemeyi ogrenemezsin dedik)

sahsen ben bu tek tarafli somurunun karsisindayim, sistemin kolesi olmak boyle bisi olsa gerek.. zaten adi bile tam bir celiski yumagi work and travel (u: puff ki ne pufff)
yaz tatilini hem eğlenerek hem para kazanarak hemde herkesin merak ettiği özgürlükler ülkesi amerikayı keşfederek geçirmek kulağa çok hoş geliyor. yapan arakdaşların deli gibi eğlenip amerikayı yeniden keşfetmiş olmaları askerlik anısı gibi anlata anlata bitiremedikleri anılar ile dolu olan yaşanılası tatil programı!!!!!