world of warcraft – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
bir mmorpg efsanesi. ınsan hayatlarını çürüttüğünü bizzat gördüğüm hatta bir ara az kalsın "ben de mi çürüyorum yoksa?" diyip içinden sıyrıldığım bağımlık yapması garantili online rpg oyunu.
son zamanların yapılmı$ en iyi oyunlarından.bağımlısıyım $ikayetçi değilim.rpg seven her insanın el atması gereken bir oyun
muhtemelen üst komşumu ve onun doğa üstü yeteneklere sahip olan arkadaşınının ölümlerine neden olacak olan oyun şaka bi yana toparlanmaları lazım yoksa bu işin hakketen boku çıktı....
bir arkadaşımın sene boyunca bütün derslerden kalmasına neden olan oyun...ama adamlar yapmış harbiden oyunu,insan kalkamıyor başından.
in prison for ten thousand years, banished from my own homeland.And now you dare inter my realm, you are not prepare! - insanin alla alla diyip kilicini cekesi geliyor..

(bkz:illidan)
wow olarak anılan oyun,harika cinematicslere sahiptir kendileri,oynama izle o derece..her geçen gün eklenen patchleri ile yeni başlayanlara illallah dedirtebilir..o quest senin bu quest benim gezdirir kişiyi..aylık 20 € kadarda bir ücreti olması gerek yanılmıyorsam..birde orjinal bir cd ile hesap almanız gerekli idi..ancak ben kasamam kardeşim diyorsanız genelde karakterlerini satan üyeler de vardır..