ydu deki icecek fiyatlarini protesto – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
duyduğumda deli olduğum "burasi okul saçma sapan iş yapmayın" diye kantinciye söylendiğim, şu yaz aylarında kaba bir hesapla 30.000 ytl fazladan kazanc sağlama politikasini, öğrencileri salak yerine kolayarak yapılmaya çalışıldığı durum.

aynı gün aşağıdaki telefon numaralarını arayarak şikayette bulunduğum ve "denetçiler ile yaptırım yapmamiz mümkün böyle bir durumu haber verdiğiniz için teşekkür ederiz" cevabini aldiğim alçakça yapılan adam soyma durumu!!!

işte her sözlük yazarının arayacağina ve durumu şikayet edeceğine emin oldugum telefon numaraları

pepsi cola için : 0392 225 38 10

coca cola ve cappy için : 0392 824 50 83

(bkz:cappy meyve suyunun 2 ytl olmasi)

(bkz:ydu kantinlerinin ogrencileri salak yerine koyma durumu)

(bkz:bu fiyatla kola veya cappy icen salaktir)

(bkz:bizim okula geleceklere devletten icecek bursu verilmesi)
kafalarındaki insan şeklinin yolunacak tavuktan farkı cüzdan taşıması olan zihniyetin son bombası. protesto ediyorum
insanlık dışı . gerçi adamlarda haklı,20.000 tavuk var,ne yem versek yiyorlar ne su versek içiyolar diyorlar.tüm öğrenciler 1 ay boyunca içmesin kola ve benzeri tüketim maddesini,bak bakalım nasıl götlerine sokuyorlar o kola kutularını tek tek.fiyat nasıl eski haline geliyor.gerçi ydü de toplu öğrenci eylemi .. hmm .. kulağa pek inandırıcı gelmiyor.

edit : ulan o meyvenin kilosu 2 milyon değil .
1 ay boyunca coca-cola , lipton , pepsi vs ürünler tüketilmesin . bakalım nasıl düşüyor fiyatlar . hadi bu bir kampanya,dayanışma örneği olsun . bir şekilde protesto edelim açık açık yolunmamızı tavuk misali .
hazır lafı acılmısken su okul otobuslerini de protesto etsek ya...istavrit konservesinde balık tasır gibi tasımasınlar artık bizi yeter yahuu...
sonuna kadar destek vereceğim bir protesto.hatta zirvelere de dısarıdan aldıgımız kutu kola veya diğer içeçeklerle katılıp,aynı anda acarak ufakta olsa protestoyu tetikleyebiliriz.
arkadaşlar bizim katkımız ne derece yaprak oynatır bilmiyorum ama benim de katkım olursa ne mutlu bana fakat bir kaç istatistik sunacağım sonuçlar korkutucu

eğitim sarayının kafesinin günlük karı sorduğuma göre 6 milyar eğitim yılı içerisinde

hukuk fakültesinin kafesi günlük karı 4 milyar

.

.

vs vs hergün devasa bir tüketim ve vurdum duymazlık var ne isterlerse veriliyor demem o ki nekadar yaprak oynatırız bilmiyorum ama dediğim gibi katkımız olursa ne mutlu bize

(bkz:devrim gönül vermektir)