ydu rock kulubu – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
insanı rock muzikten soğutan gruba ait kulüp. bende rock muzik dinlerim- bende okulda rock muzik tabanlı aktiviteler. konserler olsun isterim - bunun içinde bu kulübe uye olmak isterim diyen nice arkadaşımız kulübün üyelerinin çizdiği vahim tablodan dolayı kararlarından vazgeçiolar. itici gelioyor insanlara, gerçi üyelerin kimseye hoş gorunme gibi bi niyeti olmadığını sanıyorum ama imaj denen şeyde önemlidir yahu..
tunel rock bar'a üyelerini götürmekten başka bir iş yapmayan klüp.üyelere tek kazancı oraya beleş sokmakmış.
yersiz ve agır eleştirilere maruz kalan, üyelerinden topla(yama)dığı 4'er ytl para ile çok da az olsa etkinlik yapabilen, pek bir sosyal olan okulumuzun 5 kuruş yardımda bulunmadığı okul bünyesindeki klüp.
geçen senenin ilk aylarinda üye olduğum,inandığım bi kuluptu.fakat organizasyon açısından kötü,kısıtlı ve sönük kaldilar.bir cok üyesi,kulubu iplemez oldu.bu senede çıtları cıkmıyo.(u: cıkmasında beceremiyolar)
ilk kurulduğu zaman üye olduğumuz, yanlış hatırlamıyorsam ilk toplantısında disiplin kuruluna seçildiğimiz sonra disiplin kurulu üyelerini kafalarından değiştiren bir yıl boyunca üyesi kaldığım ama içten içe antipati duyduğum klüp. ayrıca nedense rock müziği kısıtlamaya çalıştıklarını düşündüğüm grup, u2 da rocktır, bonjovi de, sarah mclachlan da..
icraat yok efendim icraat. madem bir kulüp kurdun çevre müzik gruplarıyla iletişime geç, festivaller hazırla, teknik ekpman desteğinde bulun, stüdyolar aç, web siteleri hazırla, faal olduğunu bana hissettir, insanlığa faydalı ol, benim için tüm gün çimenlerde serilip yatma, benim için birşeyler yap, arzuladığım etkinlikleri bana sun, sonra al aidatını, hatta beni örgütle çıkayım senin için parmaklarımı yorayım.
tek organizasyonlarının old tunnele goturmek oldugu onlar napsın mekan yok ... rock cı olanlarda henuz rock cı olamamıs insanlar oldugu icin tarzlarını yansıtamayan bi kulup eskisehirden 50 rock cı getirecen var yaaa ben bile rock cı olurummm ...
insanı sogutan bir kemik kadroya ait kluptur.tek faaliyetleri siyah giyinip kütüphanede,kulaklıklarını takarak oturmalarıdır.