yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

11 + 14 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
ydusozluk ydusozluk ydusozluk
 • ydusozluk birinci yasini kutlama zirvesi

  /
  3
  zirvelerin en güzeli olmasi beklenen zirvedir. denizde bir yat turu ile kutlanacak olan ydü sözlük birinci yaşı unutulmaz olacaktir. adam başı 33(u: 25 ytl gezi)(u: 8 ytl açık büfe ve bir adet alkolsüz içecek) ytl olan bu organizasyona en son başvuru tarihi 19 mayıs tır. En geç 21 Mayısa 2008'e kadar ücretler toplanacaktir. Konu ile ilgili mutlaka geleceklerin haber vermesi gerekmektedir.


  not: kredi kartı geçerlidir.


  edit1: kesindir. kaporasi ödenmiştir. harbour un teknesinde yapılacaktir. herkes bolca su getirsin onun için izin aldik fakat lütfen alkollü veya gazlı içecek getirmeyiniz bizzat kelaynak olarak toplamak zorunda kalacagim. ayrica yiyecek açık büfe olmasina ragmen cips, biskuvi, meyve vs getirmek sertbesttir tek şart kola bira vs gibi içecek getirmemenizdir.(u: anlaşmamiz böyle)


  organizator:


  (bkz:mariyandin)


  belirlenmiş grup liderleri ve katılım listesi aşağıdaki gibidir. grup liderlerinin ücretleri toplamasi gerekmektedir.(u: rakamlara grup liderleri de dahildir)(u: diger katılacaklar kelaynak a mesaj gondermeli)


  toplam rakam şimdilik 35 kişidir kontejan vardir.(u: bu zirve kaçmaz)


  1. grup mariyandin


  9 kişiden sorumlu (u: iki kişi eklenebilir)(u: umarim eklenir)(u: eklenir diye hesapladık)


  2.grup thats all


  11 kişiden sorumlu


  3.grup savunma makami


  4 kişiden sorumlu


  4.grup mutant


  2 kişiden sorumlu


  4.grup kelaynak


  diğer sözlük ahalisinden sorumlu( 7 kişi)


  1.eooka


  2.sesu


  3.legallizeddrug


  4. kelaynak


  5.4t


  6.carmeniac


  7.goodness


  8.spitfire


  + listede gruplara dahil olmayan kişiler kelaynak grubuna dahil edilecektir.(u: ücretini veremeyen var mi arkadan)


  not: listede ismini sildirmek veya yazdirmak için kelaynak a mesaj gondermeniz gereken organizasyordur.


  önceki konuşmalar için ayrica: (bkz:ydu sozluk yat turu organizasyonu)
  iş basit bi yat turu çakma zirvesinden çıkıp, sözlüğümüzün(u: canım sözlük) 1. yaşını kutlama zirvesine dönmüştür. yazarların olaya daha hassas davranıp büyük olasılıkla bu senenin son zirvesinde hep birlikte olmaları ve eğlencenin dibine vurmaları beklenmektedir.. sezonu süper kapatıcaz..
  bugun organizasyonu araştirmak ve kesinleştirmek için girneye gittiğimiz zirvedir.organizasyon kesin olarak 25 mayıs 2008 de yapılacaktir sabah 10 da girne de buluşmak üzere herkes evinden çıkacaktir. fiyat ve ayrintilar ilk entry de düzenlenmiştir.
  yat organizasyonumuz için okuldan araba otobüs alınması denenecektir. şayet alınabilirse yazarların yol masrafları azalacağından. katılım daha makul hale gelecektir.


  sözlüğümüzün birinci doğumgünü partisi şuana kadar yapılan tüm zirvelerden daha keyifli ve serinletici geçeceğinden dolayı yazarlarımızın final önceki son motivasyon organizasyonu olacaktır...
  25 mayıs pazar günü dersiö olmasına rağmen katılacağım zirvedir..... bütün arkadaşlarımızı eğlenceye kopmaya davet ettiğim zirvedir. hadi bakalım sözlük birlik beraberlik zamanı....................