yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

16 + 12 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
ydusozluk ydusozluk ydusozluk
 • yemeksepeti

  /
  3
  Türkiye'nin ilk ve en iyi yemek sitesi www.yemeksepeti.com şimdi Kuzey Kıbrıs'ta.


  Yani artık Lefkoşa, Gazimağusa(u: çok yakında) ve Girne'den yemek siparişi vermek çok kolay. Girin yemeksepeti.com'a 30 restoran'dan(u: şimdilik) birini seçin siparişinizi verin.


  Sosundan buzuna, tuzundan suyuna her şeyine karar verin. Ödemeyi siparişiniz geldiğinde kapıda yapın. ıster kredi kartınızla yapın, ister yemek çekleriyle, ister nakit...


  tıkla hemen siparişini ver! : www.yemeksepeti.com
  türkiyede aktif olarak kullandiğim, kktc de topraklarında da ay başında kullanmayı düşündüğüm(u: hani para yok), kısa sürede mevcut rakiplerini(u: gurgura yalan oldu)(u: çakmaydi zaten) geride birakmiş olan yemek cenneti.


  (bkz:yemeksepeti com)
  yemek siparişi konusunda rakiplerine ve geleneksel yöntemlere göre birçok avantajı olan süper sistem. bir kere daha önce vermiş olduğun siparişlerin kaydını tutuyor, sürekli sipariş verdiğin restoranlardan bir favori listesi oluşturuyor, hatta en güzeli, en çok tercih ettiğin siparişlerini belirleyip bir liste yapıp cep telefonundan bile sipariş verebiliyorsun. bundan iyisi şamdak ayısı!...
  kıbrısa gelmesiyle ev ahalisi olarak bizi sevindiren yeni şirketlerle anlaşarak adada elinin uzanmadığı restaurant kalmicak diye düşündüğüm türkiyenin en büyük online yemek sipariş sitesi!!!!!!
  kibrista yemek siparisinde onemli bir acigi kapayan, her gecen gun restoran sayisini artiran bir internet sitesi. siparis verilen yemeklerden komisyon aliyorlar.