yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

12 + 11 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
ydusozluk ydusozluk ydusozluk
 • yirmi yas disi

  bubuyu 2 gündür delirten akşam üstü ağrıların artmasıyla asprin aldırtan.2 asprinin kesemedği,koltuktan koltuğa atlatan,insanoğlunun evrimine küfrettiren,lan şerefsiz sen 22 değil 20 yaş dişisin niye bu kadar bekledin dedirten,evde kimsenin bulunmaması sonucu ilaçlardan anlamayan bubunun evde bulduğu adepiron adlı ilaçı internetten araştırması sonucu işe yarabileceğini öğrenip denettiren ağrılı diş.ılaç işe yaradı yuzdeyuz olmasa da ağrılarda ciddi azalma oldu en azından entry yazdırabiliyor.
  bazılarında çene kemiğinin yeteri kadar gelişmemesi ve küçük kalması sonucu cıkamayan dişlerdir(u: kendimden biliyorum).sarı kanarya gibi dişçi fobisi(u: dentofobi) olan insanlar doktorunun da tavsiyesi üzerine hiçbir işe yaramayacak olan bu dişleri çektirip kurtulmak yerine hafif bi şekil bozukluguna katlanıp ancak içe dogru hafif açıyla çıkabilecek olan 20 yaş dişleriyle mutlu mesut yaşamayı peşinen kabullenmektedir
  cıkmayı başaramadığında inanılmaz ağrı veren hatta ameliyata kadar gıden durumdur. (u: ufacık bi operasyon) doktor ıyeneyi yaparyuzunuz uyusur


  sonra elıne alır neşteri ve damağnızı keser sizde cıkan sesleri duyarsınız donra dısı oldugu yerden cıkartır ve diker onu da hısseder ve duyarsınız ama ağrı olmaz. işlem bittikten sonra buzu cenenıze dayar ordan ayrılırsınız. bırkac saat sonra cenenız sısmıs ve morarmıs olur ama bır ıkı gun ıcınde gecer.
  18 yaşında çıkarmaya başlıyan ergen gencin mına koyim ben daha 18 yaşındam yeni gün aldım bu niye cıkıyo şimdi dediği ve agrıdan kafasını beynini s.ktiği diştir...hemen cektirilmelidir..