youtube da izledigi butun videolara kufurlu yorum yazan insan modeli – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
ulkemiz insanin severek yaptigi bi eylemdir, zira turkce yorumlarin her 4 tanesinden 3 u kufur icermektedir. tamam ideolojik seylerle oturdugun yerden kufur atacak kadar ilgilisin bunu anlarim ama tom ve jerry nin anneleriyle alip veremedigi olan insanlarla ayni havayi soludugumu fark ettim bi an (u: muhahahaha)valla ismail sen kocaman bir cilginsin lakin bu insanlar senden daha cilgin (u: muahahaha)
youutubedeki videolara baktıgımız zaman,neredeyse biçogunda türkce yorum bulabiliriz ve bu yorumların küfür olması bizi sasırtmaz.cünkü alısmısızdır oradaki türkce yorumların cogunun küfür olmasına.televizyon dizilerinden racon öğrenen delikanlı türk evladı,sanal ortamda klavye yardımıyla raconunu ya msnden ya youtubeden konusturur.tabi bunu yaparken küfür haznesinin genişliği ile övünür.
anti-yutupçu

küfürbaz

pipisiz

soğan sevmez

dolmuş

dolmuş da boşalmış

anası okulda kulaklarını çekmiş de sinirlenmiş

kıskanç
insan modelleri arasında, model numarası bol, ya da yok yok, model numarası full otsbirlidir bu düzeneğin. hiç anlamam ama atıyorum misal, hanzo3131-tr xs.(u: xs kırmızı)