(u: ukde veren: astaroth )(u: aciklama: ee ama seven biri mutlaka vardır)

22 mayıs 2010 günü ydü bahar şenliklerinde sahne alacak türk rock grubu. yeni nesilin popüler grupları arasında gösterilen 2. solisti ile yola devam eden ve hala bir kısım tarafından solistinin değiştiği anlaşılamayan(u: valla çok benziyo) iyi çıkış yakalamış grup. şarkıları çoğu kesim tarafından aşırı beğenilse de canlı performansı iğrençtir. 14 mayıs 2010 daü fest sahne alarak gözden düşmüştür. canlı performansı sıfırın altında olmakla beraber pek bi bayıktır. uzun saçlı basçısı(u: adı aklımda değil)(u: hiçte arayamam şuan bu kafayla) 1990 daü girişliymiş ve daü müzik kulübünün kurucularındanmış(u: kendi söyledi)
neu spring fest programının son günü sahne almış rock grubu. daü şenliklerine göre daha sağlam performans göstererek yazarı şaşırtmış eğlendirmiş. güzel performans sergilemiştir.
davulculari alpay salt, kurdugu bateriyle beni benden almis ve seri performansi ile onceden daha sert(u: heavy metal)(u: hard rock) caldigini dusundurmustur. (u: nitekim oyle oldugu resmi sitelerindeki biyografide yazilmis.)