yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

11 + 9 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
ydusozluk ydusozluk ydusozluk
 • 19 mayis calismalari

  lisedeyken 19 mayıs kutlamalarında saçma sapan şekilleri düzgün yapabilmek için yapılan çalışmalardır. o sıcağın altında ,öğrencler stadlara toplanır salak salak hareketler yaptırılır. tabi bunlara katılmayanların beden dersinden geçme ihtimali ancak sağlam bi rapor bulmasıyla mümkündür.


  götüne giren tayttan bütün dal darak ortada ordan buraya zıplatırlar ,bi erkeğin başına gelebilecek en kötü şeydir, bi satad dolusu insanın önünde kıcında taytla kelebek gibi sıçramaktır. (u: biz turuncu picama giymekle yıtmıştık)


  çalışmaların 3, gününde öğrenci milletinin kızardığı, herkesin sanki tatile gitmiş gibi yandığı ve bu yanıklar 1 hafta sonra bronzlaşmış olarak kendini gösterir. tabi çalışmalar esnasında allahın dağında stad olduğu için bi lokma tosta bi damla suya muhtaç kalınır. bi şişe suyu 5 kişi içer. her harekette beden eğitimi hocasına küfürler edilir.


  19 mayıs gibi gençlere armağan edilen günü gençlerin burnundan getirmek için yapılan çalışmalardır.
  Çalışmalar için yolların trafiğe kapatılarak, sürücülere zihinsel ve bedensel işkence yapıldığı duruma verilen isimdir.
  genelde öğrencilere inatmış gibi havanın bozuk olduğu ve yağmurda çamurda uğrastıkları ama sonu güzel olan çalışma..
  orta okul ve lise çağlarında hemen her öğrencinin tattığı flama kaldırıp indirmek ya da stadda dans, yürüyü$ $eklinde yapılan, en az 1 ay derslerden kaytarma durumudur.. yorucu olsada derslere girilmediği için katlanılır..
  bana garip gelen hareketleri yapmamak için direttiğim lise yıllarımda beden dersinden neredeyse kalma sebebi. (u: hani daha otantik olsa yapardim da)(u: kurtardik gene de sözlük)