---sistem---
sisteme göre , 1. turu atlayan takımlar 5erli gruplara ayrılacak. deplasman usülü oynanmayacak maçlar sonunda , gruplarında ilk 3 sırayı alacak takımlar 3. tura yükselecek . 3 turda başarılı olan takımlara , 4. turda , uefa şampiyonlar ligi gruplarında 3. olmuş 8 takım daha katılacak . 4. turdan sonra ise sırasıyla çeyrek final , yarı final ve final müsabakaları oynanacak .
2007 2008 sezonunda gruplara kalan takımlar şunlardır ;
nürnberg(alm)
tottenham(ing)
lokomotif moskova(rus)
atletico madrid(isp)
helsingborg(isveç)
hamburg(alm)
zürih(isviçre)
aalborg(dan)
toulouse(fra)
aberdeen(isk)
elfsborg(isveç)
spartak moskova(rus)
sparta prag(çek)
avusturya viyana(avu)
dinamo zagreb(hır)
basel(isviçre)
villareal(isp)
panionios(yun)
zenit st. petersburg(rus)
kopenhag(dan)
hapoel tel aviv(israil)
bayern münih(alm)
brann(nor)
galatasaray
aek atina(yun)
everton(ing)
anderlecht(bel)
kızılyıldız(sırbistan)
rennes(fra)
larissa(yun)
bolton(ing)
bordeaux(fra)
panathinaikos(yun)
aris(yun)
mlada boleslav(çek)
getafe(isp)
fiorentina(ita)
az alkmaar(hol)
braga(por)
bayer leverkusen(alm)
not : bazı maçlar uzamış ya da henüz bitmemiştir . eleyen takım bir üst tura çıkacaktır .
sisteme göre , 1. turu atlayan takımlar 5erli gruplara ayrılacak. deplasman usülü oynanmayacak maçlar sonunda , gruplarında ilk 3 sırayı alacak takımlar 3. tura yükselecek . 3 turda başarılı olan takımlara , 4. turda , uefa şampiyonlar ligi gruplarında 3. olmuş 8 takım daha katılacak . 4. turdan sonra ise sırasıyla çeyrek final , yarı final ve final müsabakaları oynanacak .
2007 2008 sezonunda gruplara kalan takımlar şunlardır ;
nürnberg(alm)
tottenham(ing)
lokomotif moskova(rus)
atletico madrid(isp)
helsingborg(isveç)
hamburg(alm)
zürih(isviçre)
aalborg(dan)
toulouse(fra)
aberdeen(isk)
elfsborg(isveç)
spartak moskova(rus)
sparta prag(çek)
avusturya viyana(avu)
dinamo zagreb(hır)
basel(isviçre)
villareal(isp)
panionios(yun)
zenit st. petersburg(rus)
kopenhag(dan)
hapoel tel aviv(israil)
bayern münih(alm)
brann(nor)
galatasaray
aek atina(yun)
everton(ing)
anderlecht(bel)
kızılyıldız(sırbistan)
rennes(fra)
larissa(yun)
bolton(ing)
bordeaux(fra)
panathinaikos(yun)
aris(yun)
mlada boleslav(çek)
getafe(isp)
fiorentina(ita)
az alkmaar(hol)
braga(por)
bayer leverkusen(alm)
not : bazı maçlar uzamış ya da henüz bitmemiştir . eleyen takım bir üst tura çıkacaktır .