27 nisan 2008 galatsaray fenerbahce maci – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
şampiyonluğu belirleycek olan dünyanın en büyük derbisi!!!!(u: bekle bizi cimbom)(u: geliyoruz!!!)(u: neden bu başlık için pazar günü beklensin ki)(u: diğer sözlükler gibi bizde erken açalım dolduralım pazara kadar!!!)
sözlükte hiç galatasaraylı yok sanırım dememe sebep olan başlıktır öyle ki skoru açıklamak bir beşiktaşlı olan yazara kalmıştır. sonucuvolkswagen junior masters futbol turnuvası gibi olmamış cimbom evine gelen kocasını bi güzel uğurlamış 1-0 galatasarayın yendiği maç olmuştur efendim.(u: sarı kanarya ve mutant kardeşlerimede burdan sevgiler)(u: muhahahaha)
ya o bu değilde, fenerlilere siz bunu hak ettiniz arkadaş derim sadece, çok kalkmıştı oturduğunuz yerleriniz.. hak eden taraf kazandı..
2. yarısına yetiştiğim fenerbahçe'nin pek varlık gösteremediği maç (u: beşiktaşlıyım len ben)..akabinde dünya derbisi konusunda ise neden? diyesim gelir hangi yabancı ajans gelip izlemiş hangi yabancı kanal maçı bir rangers-celtic veya herhangi bir ingiltere ligi maçı yada bir arjantin derbisi kadar ekranlardan özet geçmiştir buda başka mesele elbette..büyük derbidir ama dünya üzerinde bir hükmü yoktur bana kalırsa (u: ha kalmaz oda başka konu)..
iki takımında bir gerceği anlamasına sebep oldu bu karsılasma.her ne kadar avrupayı titretsende,bir macı gönüldeyen isteyen alıyor arkadasım.ötesi berisi yok bunun...

edit:galatasaryı tebrik etmek lazım.fenerbahceyi yendiler.boru değil...