4 mart 2008 sevilla fenerbahce maci – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
günü gelmiş mactır...rakip sevilladır.saha avantajı şimdi onlarda...ilk mac 3-2 fenerbahce lehine...heyecan dorukta...içimde bir his var.iyi bir his.birde fenerbahcede de kezman,semih,alex var,varoğlu var....fenerbahcem buradan sonra bırakmaz bu ipi...(u: birde edu var gerci)(u: o ayrı bi baslık konusu)

edit.saha avantajı ya.alla alla...(u: banane)(u: ağlarım ama)(u: swh)
saha avantajı değil dezavantajı onlarda olduğundan(u: biliyoruz ki sevilla deplasmanda daha iyi oynayan bir takım) bu maçta takımımdan daha büyük başarı beklediğim maç..tek üzüntüm carlos un olmaması
fenerbahçemiz bu maçta küçük bir jest yaparak büyüklüğünü bir kez daha ortaya koyacaktır!!!!

geçtiğimiz yıl ağustos ayında getafe ile oynanan maçta kalp krizi sonucu hayatını kaybeden sevilla'nın genç defans oyuncusu antonio puerta için sahaya güllerle çıkacaktır!!!!!!!!
girneyi sokaklara döken mactır.fenerbahcem sevilla gibi bir dünya devini devirmiş,ceyrek finale cıkmıstır.

macın ilk on dakikasında yediğimiz sanssız 2 golden sonra acaba galatasaray veya besiktas gibi fark yermiyiz düsüncelerini kafamda bir saniye bile düsündürtmemis,deivid attıgı golle,daha mac bitmedi dedirtmiştir.kanoute 3-1e tasımıstı durumu ve bu aynı zamanda ilk yarının skoruydu.ama mac bitmemişti.bir gol uzatmaya iki gol tura götürecekti ki cıktı deivid sahneye cıkıp 3-2 yapana kadar.fenerbahcem bir dünya takımı oldugunu göstermiştir bu macta 90 dakika sonunda yenilse bile.

15er dakikalık uzatmalarda da kontrollü oynayarak penaltılara götürdüğü macı volkanın muhtesem performansıyla sokaklarda tur attırmıstır bize.şanlı fenerbahce...

volkan:ilk 10 dakikada yediği tahlihsiz 2 gole ragmen kendisini toparlamıstır.penaltılara kadar aman aman cok fazla tehlikeli pozisyon yasamamıstır kalesinde gollerden baska.

edu:zoru basarıp kendi kalesine gol atmayarak gönülleri fethetmiştir.

lugano: varını yogunu ortaya koymus,bizleri sevindirmiştir.

ugur boral: söylenicek kelime bırakmamıstır.en azından benim sözlüğümde bu altın adamı tanımlayacak kelime yoktur.

kezman:etkisizliğin dibine vurmus,birilerinin ona 'birebirde süper adam geciyosun' yalanına kendisini inandırmıstır.

edit:kötü bi entry değil ama yorgun bir entryi.cünkü sokaklarda tur atıyorduk mac sonu,neşe eğlence,her sey bizimleydi...
dolar milyarderlerinin ve büyük iş adamlarının ve büyük mafya babalarının sahip olduğu takımların,yanı kısacası dünya liderlerinin kurduğu dünya devi futbol takımlarının katıldığı şampiyonlar ligi,bu dünya devi takımların sahiplerinin seyrederken zevk alması için planlanmış bir organizasyondur.buna en yakın örnek olarak chealse sahibi roman abromowic gösterilebilir.

dolasıyısıyla bu arenada arena sahıplerınden baska kımsenın şansı yok.

fenerbahce ve fenerbahce gıbı butun takımlar tüm çabalarını harcayarak çıkabilecekleri en yüksek seviyeye çıkıp,sonundaysa neyazıkkı dünya devi takımların hışmına ve hezimetine uğrarlar.