yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

9 + 5 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
ydusozluk ydusozluk ydusozluk
 • adi koyulmamis iliski

  /
  2
  yaşayan bilir o gelgitleri diyerek girizgahı yaptığım lişiki türüdür.adı konulmamış ilişkilerde genellikle o adı bi taraf tarafından konulmuştur. diğer taraf ise ya bundan habersizdir ya haberlidir ama istekli değildir..her ne olursa olsun iki arada bi derede kalmalar ,sahiplenip sonra utanmalar, sürekli tepki tartmalar vs. çekilecek dava değildir. açıkça konuşmak zordur, kayıp bazen büyük olabilir..ama bu sadece bi yanılsamadır aslında zira sizin istediğiniz anlamda sizin olmamış birini nasıl kaybedebilirsiniz ki..


  (bkz:adı konmuş ilişki)
  zor ilişki türlerinden biridir, arada karşı konulamaz bir cekim vardır ama birşeylere başlamak icin tarafların zamanı yoktur, başlansa sonu gelmeyecektir, bir yerlere gidilmesi gerekiyordur, halihazırda uzun süredir devam eden güvenli bir ilişki vardır, bir türlü cesaret edilemez, zaman gectikce de o cekim söner, geriye arkadaş numarası yapan, eğer adı konsaydı nasıl olacağını merak eden iki kişi kalır.
  gizlenmeyecek ilişkidir.kişilerin agzından duymasanda hareketlerinden ortaya cıkabilir.ayrıca adı konmamış ilişki en güzelidir.ad koyup napacaksın.
  genel olarak belirli bi' profile sahip hatun kısmısının bi' dönem yakındığı ilişki türü. yok yok. daha doğrusu nişanlanmak ya da evlenmek isteyen ya da sırtına yüklenmiş o toplumsal baskıya yenik düşen hatunların sızlanarak yanaştığı ilk durak. ilişki ilişkidir, yani adı bellidir. içinde belirsizlik taşıyana zaten ilişki değil, başka bi' şey denir.


  - necati, artık ilişkimizin adını koyalım


  - nası yani meral. ilişkimizin adı yok mu diyosun sen şimdi.


  - evet. artık koymanın vakti geldi.


  - ağzından çıkanı kulağın duymuyo sanırım meral. bunca senelik ilişkiyi adı yok sanı yok diyerek piç ettin.


  - ya yok, neresinden anlıyosun. öyle demiyorum ben. hani söz nişan falan.


  - anlaşıldı. gene şu kadın dergileri di mi. inna safirin.
  iki tarafın da yeterince sevmediğine delalet eden ilişki biçimi. geçenlerde bir söze rastladım, bir yerlerde kullanmam gerekiyordu vesile oldu, 'eğer hangisi seçsem diye düşünüyorsan, hiçbiri o değildir.'(u: ekşi sözlükten inciler). bu adı koyulmamış ilişkilerde de, eğer bir şey sizi bölüyorsa, cesaret edemiyorsa/edemiyorsanız bırakın gitsin. çünkü, istedin mi öyle bir adını koyuyorsun ki.