an itibariyle ahmet çakarın "eski türklerde ölünün arkasından para karşılığı ağlayan kadına ne ad verilir"sorusunu sorup akabinde para karşılığı ağlayan kadın mı olur yemişim ben öyle kadını diyerek beni benden aldığı yarışmasıdır.ahmet çakarın tüm psikopatlığını ortaya koyan yarışma fox tvde yayınlanmaktadır.oturup izlenesi,izlerken gülme krizine girilesidir.
geçen ayda fareli köyün kavalcısının köyden alacaklarını alamayıp onun yerine çocuklarını almasıyla ilgili soruda da fareli köyün kavalcısına şerefsiz başta olmak üzere demediğini bırakmamıştır, aslında sabır gösterilip izlenebilinirse baya bi gülünüp eğlenilecek bir yarışma programıdır.
yarismacilarina pis yuklenen yuklenirken eglendiren yarisma

a.cakar-agagidakilerden hangisi guzel atlar diyari denen yerin adidir

yarismaci-cok kolay soruyosunuz ama truva

a.cakar-heh kolaymi truvami (u: kufreder gibi bi siritma)(u: seni salak)

yarismaci-evet askerlerimiz atin icine binmis hani

a.cakar- ne ati ne savasi hanimefendi

yarismaci-atalarimiz canakkale savasinda truva atina bindi yaa

a.cakar-iyi hadi bakalim hehe kolaymis dimi hadibakalim (u: zonk zonk zonk)(u: kufreder gibi siritma)(u: seni salak)
yarışma formatının ne olmaması gerektiği konusunda ilerde türk medya tarihi açısından ders niteliği bulunan televizyon programı.
duygu sömürüsünün ön planda olduğu, soruların çok kolay olduğu, yarışmaya katılan herkesin mutla hayatında bi b.kluk yaşadığı ve zor durumda olduğu, ama kimsenin bilgisini ölçmek için katılmadığı yarışma programı.

ayrıca ahmet çakar yarışmacılarla diyaloğu süperdir.kimi zaman rezil eder kimi zaman da vezir
''normal şartlarda bu soruyu cevaplayamayan gerizekalıdır , ama ben kesinlikle size gerizekalı demiyorum'' tarzı bir formata sahip fenonmen kişinin fenomen yarışmacılar barındıran über süper yarışması..