baris akarsu – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
kendisi için hazırlanan dogum günü partisine giderken trafik kazası yapmıstır.yanında ki iki kız arkadası ölmüş,kendisi kafa cerrahisinde en riskli hasta olarak agır yaralanmıstır.kalbi durmus bir halde hastaneye getirilen akarsu,yapılan kalp masajı sonucunda hayata döndürülmüştür.su anda komadadır ve fakat ne yazik ki öldü gözüyle bakılmaktadır.umarım o gözler yanlıs bakmaktadır ve o yataktan kalkıp tekrar sahnelere dönecektir.sabah sabah benim psikolojimi altüst etmiş ve üzüntüye bogmustur ki kahvaltı yapıcaktım birazdan vazgectim.

cok gecmişler olsun,allah sifalar versin,gitme lan,dön aramıza...

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/6807566.asp
önemli mi kim olduğu çok, nereden gelip nereye gittiği ya da ne kadar sevilip, sevilmediği.. enerji saçaklısı –saçları- gibi gözlerinden sesinden mimiklerinden anlaşılacağı üzere etki potansiyeli yüksek, 79 doğumlu -gencecik- bir insan. vitamin grubu ndan gökhan ya da kerim tekin gibi uçup gitmesi.. birileri artık dur desin şu yıllanmış trafik sorununa; bunu eğer ki çok iyi becerebiliyorsa o çok girmek için yırtındığın avrupa birliği ne girmiş gelişmiş ülkeler veya avrupa birliği ne ait olmayan gelişmiş ülkeleri örnek alıp incele; nasıl zamanında ceza kanunu nu faşist italya dan kapıp getirdi isen, nasıl medeni kanunu isviçre den örnekledi isen bu konu için de al getir anasını sattımının trafik yasasını, kanununu! geç artık, inat etme, yaygın hale getir şu toplu taşımayı; üç tarafın denizlerle çevrili değil mi? ne kadar peki deniz yolu kullanımı oranın, yüzden? raylı sistem 1923 ten beri ne kadar gelişti? yönetimlerin özellikle kktc de önlem in katmerlisini almak için uğraş vermesi gerekli değil mi? sonucu hergün toprak olup giden ünlü sü ünsüzü tüm vatandaşlar için bir çözüm yaratılması için uğraş verilmesi, birilerinin bu konuda uzmanlaşması ve çözüm için birşeyleri becermesi için daha kaç kişiyi daha kaybetmemiz gerekecek? ne yazık ki bir kurban daha verdik-( o verilen bir değerdir ülke için; eğer ki üretebilmişse birşeyler, verebiliyorsa içindeki potansiyeli, hayati enerjiyi karşı tarafa, taraflara, o hepimiz için kayıp, birileri için ise tamamen ayıbın da taa ayıbıdır..

beşiktaş'lı -idi-
mitinglerde onun için yazılan yazılara-dökülen gözyaslarına kızarak sehit demogojisi yapıcak yurdumun parti baskanlarını merak ediyorum.ölen bir kus için bile gözyası döküyorum ben.barıs'a da göz yası döküyorum.cünkü gülen yüzüyle karsılıksız bir davada hayata gözlerini yummak üzere.savasa karsı yasamda,yasamını yitirme barıs.
an itibariyle, güncellenen haberlerde vefat ettiği yazılıyor.tanrı'dan rahmet,ailesine ve tüm sevenlerine sabır diliyorum.
bodrumdaki doktorların ölümünü yalanladığı söyleniyoor

http://www.ensonhaber.com/news_detail.php?id=62356
ıyı rock muzısyenlerı gıbı onuda 27 yasında kaybettık metlıcnın gıtrıstı , yavuz cetın gıbı (aklıma bukadar geldı )

allah rahmet eylesın topragı bol olsun...
ölüm yolunda bizi kavşakta bıraktın ama biliyorsun benim de yerim orası..bizden kurtulduğunu sanma,er geç yanına geleceğiz.