cerberus67 mariyandin sari kanarya – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
son günlerde haftalarda hatta ayda sözlüğü yalnız bırakmayan yazar üçlemesidir..tahminlere göre diğerleri tatildedir..
gece saat 01:00'dan sonra sözlüğü ele alan üçlüdür. diğer yazarlar tatilin son günlerini veya büt döneminin stresini çektikleri için sözlükten uzak duruyor olabilirler diye düşünülebilmektedir!!!!!
sözlüğün temel taşları hatta kirişleridirler sözlüğü dim dik ayakta tutmayı kendilerine görev bilirler ayrıyeten bu işten de keyif almaktadırlar (u: sevgiler saygılar)
keçi ve abdurrahman çelebi ile ilgili sözü aklıma getiren üçlemedir.(u: şaka lan)(u: tabi ki yapı taşısınız)
ydüsözlüğün yanı sıra daüsözlük,ekşisözlük gibi sözlüklerde ve geçmişte daha başka sözlüklerde de yazan kişilerin ydüsözlükte beğenilmemesine anlam verememekle birlikte bir keçi çelebi durumunun söz konusu olduğu kanısına katılmaktayım,ama acaba nerde(u: ?)
hala tanışamamış yazarladır cerberus67 ve mariyandinin kardeş olduklarına dair bir söylenti dolaşsada sarı kanaryanın kim olduğu bilinmemesine rağmen cerberus67 ve mariyandin gibi fenerbahçe taraftarı olduğu bilindiği halde kim olduğu merak edilmektedir.... (u: hani sen gel bütün yaz sözlüğün yapı taşı kiriş kolonu ol ama yanındaki kim bileme garip valla) (u: valla kötü niyet yok zirveye gelecek 1 yazar 1 yazardır...)