yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

10 + 12 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
ydusozluk ydusozluk ydusozluk
  • comez olmak

    azim le entry girildiği takdirde aday , daha sonra da yazar olunur . sinir bozucu bişeydir evet çömezken yazdıklarının yazarlar tarafından görülememesi . ne çaredir ki bu böyledir , devam edilmelidir. destekliyoruz çömezlerimizi ve aramıza hoşgeldiniz diyoruz .
    çömezler şaşırtmaktadır efendim moderatörleri. çömez kişi girer sözlüğe, online olur, ancak asla ve asla entry girmez. kimler var listesinde 3 gun ustuste görürsünüz kendisini ama asla ve asla bir entry nin altında ismini göremeyiz.. bir şeyler yazıp çizeceklerki yazar olabilsinler. ha ne olacak yazar olunca? madalya mı alacaklar hayır, ego tatmini sadece, ama olsun günümüzde sıfatların önemi vardır.. isminizi üstünde çömez yazması var bide yazar yazması..
    çoğu insanın hayatının her devresinde olmaya mahkum kaldığı, bazı istisnaların ise yer, zaman, durum farketmeden yaşamaya gerek kalmadığı durumdur.bu tür insanlar okula(u: ilkokul-ortaokul-lise) ilk başladıkları gün bile yabancılık çekmezler, genelde kendilerinden yaşça büyüklerle arkladaşlık kurarlar ve bu da onlar için çömezlikten yırtma sonucunu doğurur, takdir edilesi tiplerdir