domino s pizza – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
dünya'nın en büyük eve servis pizza zinciri domino's, 30 dakikada lezzetli pizzalarını kapınıza kadar getiriyor. getiremezse pizzanız anında bedava veriyor. dünyanın neresine giderseniz gidin karşınıza çıkma ihtimali çok çok yüksek olan(u: kktc de bulnması imkansız keşke bulunsa) pizza hutın namını ismini yerle bir eden amerikalı dev pizza üreticisi!!!!!
bir şubesi evimin altında olduğundan servisi asla 30 dakikayı bulmayan,dün gittiğimde türkiye dominos'un diğer ülkeler arasından en iyi seçilmiş ve ödül almış olduğunu okuduğum pizzacı(u: onların yalancısıyım)..
pizzalarını zerre sevmediğim ama nasıl bu kadar iyi olduğunuda iddia ettiğinide anlayamadığım pizzacı.(u: sokam böle pizzaya dedirtiolar)
magosaya açıldığını duyunca büyük bir mutluluğun yüzümde belirmesi ile beni benden almış pizzacıdır. ancak akşam üzeri çakma olduğunu ve gerçeğiyle alakası olmadığını öğrenince yıkılmış ve ikinici bir kfc(u: kermiya) manzarasıyla karşılaştığımızın farkına varmaktayım. (u: neççin ama)
çalışanlarının iğrenç görüntüleri internet üzerinden tüm dünyaya yayılan,bundan sonra nasıl bir politika izleyeceğini merak ettiğim pizzacı...