yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

5 + 10 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
ydusozluk ydusozluk ydusozluk
 • evlenilcek kizin bakire olmasini istemek

  /
  3
  yalnızca bakir erkeklerin isteyebilecekleri bi haktır bu.evleninceye kadar bir sürü kadınla ilişkiye girmiş bir erkeğin evlendiğim hatun bakire olsun demesi sacmalıgın önde gideni,deli gibi sevip hatun bakire değil diye vazgecmek sacmalıgın daniskasıdır.
  herkesin isteyeceği kız tipidir.eğer bakire değilse bir ömür boyu benden önce yattığındanda böyle zevk alıyormuydu gibi salak sorular beyni kemirip bitirecektir yada yatağa her yattığğında kimdi o herif adamı tanısan vay amına koduum cocuu nası yaparssın bunu dedirtecek hadise . benden öncesi önemli değil önemli olan benden sonrası diyenler içinde aynı şeyin geçerli olduğuna eminim yada bazı midesizler olsun benim karım sikik olsada önemli değil diye düşünebilirler düşüncelere saygı duymak lazım
  saçmalığın daniskasıdır ewet katılıorum.


  benim için sorun teşkil etmez bakire olmaması sonuçta bizler de yaşıoruz onların da hakkı var..erkek yapınca ad takılmıo ama hatun yapınca ad takılıo esefle kınıorum.madem evlenilecek hatunun bakire olmasını istiyenler var onlarda hiç bişi yapmasın o zaman..
  mavi gözlü biriyle evlenmek istemekten bir farkı yoktur. bu bir tercihtir, herkesin hayatında istediği kişi hakkında tercihleri olabilir.